Rewelacyjnie spisali się juniorzy młodsi UKS MOS EŁK na OOM (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) zdobywając dwa srebrne oraz jeden brązowy medal.


W dniach 26-29 lipca 2018 na jeziorze Gopło w Kruszwicy odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w wioślarstwie. Młodzi wioślarze UKS MOS EŁK 3 medale.

Worek z medalami rozwiązała dwójka podwójna juniorek młodszych w składzie Kalina Perczak, Adrianna Krystochowicz które wywalczyły brązowy medal. Później już poszło z górki ale z wielkimi emocjami ponieważ czwórka dziewczyn w składzie: Kalina Perczak, Wiktoria Gredel, Aleksandra Kosiorek oraz Izabella Pajewska w pięknym stylu zostały wicemistrzyniami ulegając tylko osadzie z Bydgoszczy 0,04 sek.

Ostatnią naszą osadą w finale A byłą czwórka juniorów młodszych w składzie: Dawid Seroka, Rafał Redlin, Michał Synowiec oraz Dawid Chrościelewski po fantastycznym finiszu przy dopingu rodziców również zostali wicemistrzami Polski.

Wyróżnić należy naszego jedynkarza Thomasa Wiechecia, który zajmując 7 lokatę potwierdził,że należy do czołówki skifistów w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

Wielkie gratulacje dla trenerów Pawła Żabińskiego, Sebastiana Kosiorka oraz Sławomira Skorupy.