Data wydarzenia: 13.03.2020 14:00 - 15.03.2020 21:00
Miejsce wydarzenia: Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR Ełk, ul. Św. M. M. Kolbego 11
Thor Szkoła Walki w współpracy z Polskim Związkiem Kickboxingu oraz MOSiR Ełk organizuje Mistrzostwa Polski w Kickboxingu K1 Rules. 13-15 marca 2020 roku do Ełku zjedzie się czołówka polskiego kickboxingu. Zobaczymy wiele rozpoznawanych nazwisk, które możemy oglądać podczas transmisji zawodowych gal kickboxingu DSF, HFO czy MFC. W ringu zawalczy około 250 zawodników - mistrzów świata, mistrzów Europy, zdobywców pucharu świata i wielokrotnych mistrzów Polski. Walki prowadzone będą na 2 ringach, przez 2 dni. To 200 pojedynków, podczas których wyłonieni zostaną Mistrzowie Polski.

Mistrzostwa w Ełku są jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Świata, Europy i World Games w Stanach Zjednoczonych. Decydują także o powołaniu do kadry narodowej. 
Od 2019 roku kickboxing wszedł do grona dyscyplin olimpijskich. Ta dyscyplina sportowa ma duży potencjał, a polskie reprezentacje są liczącymi się na świecie. Mało rozpowszechniony jest fakt, że Polska ma silną reprezentację w tej dyscyplinie. W 2019 roku seniorzy, juniorzy i kadeci wywalczyli łącznie aż 83 medale na Mistrzostwach Świata i Europy, w tym w tym 2 medale zdobyła zawodniczka ełckiej szkoły "Thor Szkoła Walki" Oliwia Gajewczyk.

Organizacyjnie mistrzostwa będą miały następujący przebieg: piątek, sobota i niedziela będą odbywały się walki eliminacyjne oraz półfinały, wstęp wolny dla publiczności. W Niedzielę od godziny 18.00 planowana jest uroczysta gala finałowa w oprawie artystycznej, na której odbędą się najważniejsze finały mistrzostw.


Bilety na galę finałową do nabycia : Thor Szkoła Walki, Butik PABLO Prestige oraz Habanero w cenie 20/30 zł trybuny, 50 zł płyta z oddzielnym barem.