Przed nami wielkie sportowe emocje. Już 4 listopada o godzinie 20.00 w hali sportowo-widowiskowej MOSiR zobaczymy walki w formułach MMA oraz K1.

Krzysztof Tomasz Biernacki właściciel Federacji 3F zaprasza na 6 Mazurską Galę Sportów Walki.
Jest to 6 odsłona Fight Cage. Moim zdaniem niesamowite walki przed nami. Przede wszystkim Damian Zorczykowski - mistrz świata, młody rokujący zawodnik, bardzo mocno się rozwinął. Na pewno walka ełczanina Kamila Minda - będzie wielka wrzawa, biletów już prawie nie ma. Będzie dobra gala, zapraszam wszystkich.

Ełczanin Kamil Minda z MMA Team Ełk wniósł na wagę 109 kg. Jego przeciwnik Marcin Wnuk Lipiński zawodnik Yakiba Team Katowice  w momencie oddawania materiału był jeszcze w drodze do Ełku. Obaj panowie to doświadczeni fighterzy, ale w Ełku to będzie ich zawodowy debiut. Ta walka odbędzie się na dystansie 3x5 min. w kategorii 120 kg. 

Próbka umiejętności Lipińskiego na wideo poniżej: 
 

W walce wieczoru zobaczymy utalentowanego i utytułowany Damiana Zorczykowskiego (2-0-1). To zawodnik MMA i BJJ z Łomży. Podejmie on ambitnego Białorusina z Grodna, Dzianisa Luchnikau’a (0-1). Tym razem wojownik z Grodna wystąpi w limicie do 68,5 kg.W karcie głównej zobaczymy walkę Adama "Vikinga" Biegańskiego (2-0) z ValeTudo Białystok. Jego przeciwnikiem będzie Piotr Walawski (4-2) z Shark Top Team. Ten pojedynek odbędzie się w kategorii 88 kg.
   
Alan Kwieciński (5-5) WCA Fight Team zmierzy się z Radosław Żaglewskim (6-3) FSC Dachau. 
To będzie jedyny pojedynek w formule K-1 tego wieczoru. 

Piątą zawodową walką podczas ełckiej gali będzie starcie w kategorii 77,5 kg pomiędzy Arkadiuszem Bujnowskim (1-0) MMA Team Ełk a Patrykiem Walendy (0-1) z Mad Dogs Olecko.   

Zgromadzona w ełckiej hali widownia obejrzy jeszcze 4 walki, w tym 2 o Amatorskie Pasy Mistrza Federacji 3F.
Hubert Sulewski (Fight Club Łomża) - Konrad Czerwiński (Mad Dogs Gdynia) kat. 66,5 kg
Mateusz Makarowski (Spartakus Rzeszów) - Kamil Lemke (Mad Dogs Gdynia)  kat. 73,5 kg
Kacper Kozikowski (MMA Team Ełk) - Krystian Nosek (Fight Club Łomża) kat. 70,5 kg
Dawid Niedzwiecki (MMA Team Ełk) - Sebastian Decowski (Spartakus Rzeszów) kat. 59,5 kg
Bilety do nabycia TUTAJ