Data wydarzenia: 23.02.2020 20:00 - 23.02.2020 22:00
Miejsce wydarzenia: Ełckie Centrum Kultury

"Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak..." - Tak opisują swój najnowszy program artyści, którzy już w lutym zagoszczą na deskach Ełckiego Centrum Kultury.


Kabaret Jurki pochodzi z Jeleniej Góry i jest jednym z najdłużej funkcjonujących kabaretów na naszej rodzimej scenie. W skład wchodzą Agnieszka 'Marylka' Litwin, Wojtek Kamiński, Przemysław 'Sasza' Żejmo, Marek Litwin.  Ich skecze charakteryzują się dynamicznym kontaktem z publicznością, ciętymi ripostami i ciekawym prześmiewczym spojrzeniem na sprawy obyczajowo-społeczne (głównie pojawiający się temat życia w rodzinie).


Artyści wystąpią z najnowszym programem w Ełckim Centrum Kultury 23 lutego 2020 roku a bilety są dostępne na: >>BILETYNA<< już od 55 zł! Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów polskiego kabaretu!