Data wydarzenia: 21.09.2019 10:00 - 22.09.2019 18:00
Miejsce wydarzenia: Lotnisko Suwałki

Po 6 edycjach na ełckiej obwodnicy oraz kilku latach niebytu wraca największa impreza motoryzacyjna w północno - wschodniej Polsce. Już w najbliższy weekend na nowym lotnisku w Suwałkach! Wśród atrakcji 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja: ogólnopolskie finały na ¼ mili, zawody driftowe, 5 motostref: auta tuningowe, motocykle, klasyki, ciężarówki i maszyny budowlane oraz szereg innych atrakcji w tym skoki na bungee oraz loty widokowe helikopterem.


Wideo promujące imprezę


Tylko do piątku 20.09 jest możliwość zakupienia tańszych biletów w przedsprzedaży na ebilet.pl. Bilety w punktach stacjonarnych, dostępne są do wyczerpania zapasów. Kolejna pula biletów będzie do nabycia dopiero w dniu wydarzenia - 21 lub 22 września w kasie znajdującej się przed wejściem na teren imprezy.
Nie dotyczy to jednak tegorocznej nowości - Biletu Rodzinnego, którego sprzedaż definitywnie kończy się z dniem 20.09. Bilet Rodzinny to okazja do zakupu tańszej wejściówki dla rodzin 2+1, 2+2 lub 2+3. Bilet ten nie obejmuje dzieci poniżej 11 roku życia, które pod opieką opiekuna wchodzą na teren imprezy za darmo.
Już dziś przedstawiamy w formie graficznej szczegółowy harmonogram 7 Moto Show Suwałki, z podziałem na Strefy. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi atrakcjami, które przygotowali dla uczestników organizatorzy Eventu. Do zobaczenia w najbliższy weekend 21-22.09 na nowym lotnisku w Suwałkach!
Szczegóły: www.motoshowsuwalki.pl


Moto Show Ełk