W czwartek (16 stycznia 2020 r.) odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie MKS Mazur Ełk. Podczas spotkania dokonano uzupełnienia Zarządu Klubu, podsumowania działalności statutowych w roku 2019, jak podaje klub na swojej stronie internetowej: wyznaczono też nowe, ambitne cele na najbliższą przyszłość.


Spotkanie zgromadziło członków ustępującego jak i nowego Zarządu Klubu. Podsumowano zrealizowane zadania w minionym 2019 r., prowadzono również rozmowy o współpracy z lokalnymi samorządami, planowano przyszłość bez pogłębiania deficytu budżetowego klubu. Ponadto uzupełniono zarząd o dwóch nowych członków zarządu.


(zdj. strona MKS Mazur Ełk)

Głównym punktem Nadzwyczajnego Walnego Zebrania, było wystąpienie nowego prezesa klubu MKS Mazur Ełk, Radosława Doroszewskiego. Podczas swojego wystąpienia przedstawił nowych członków Zarządu Klubu, zaprezentował swój plan rozwoju oraz wyznaczył cele dla klubu.

Na koniec zebrania, wszyscy uczestnicy wyrazili aprobatę do podjęcia działań zaproponowanych przez nowy zarząd, a także życzyli powodzenia i wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów.


Zarząd Klubu MKS Mazur Ełk:

➡ Radosław Dorszewski – Prezes Zarządu

➡ Cezary Wenda – Wiceprezes

Członkowie Zarządu:

➡ Tomasz Suchocki

➡ Ivan Voloshin

➡ Kamil Dąbrowski

➡ Dawid Murawski


Piłkarska wiosna w forBET IV lidze rozpocznie się pod koniec marca. Mazur zmierzy się w Ełku z drugim w tabeli Jeziorakiem Iława.