Ostatnie wyniki MKS Mazur Ełk nie napawają kibiców entuzjazmem. Cztery mecze zakończone porażką, w tym dwa mecze na własnym boisku. Najbliższy mecz Mazurowcy zagrają jutro (26.09.2020 r.), jako gospodarze podejmą drugi skład Stomilu Olsztyn, czy zła passa klubu zostanie przerwana?


Po 10 kolejkach piłkarskiej forBET IV ligi, MKS Mazur Ełk z dorobkiem 8 punktów (2 zwycięstwa, 2 remisy, 6 porażek) zajmuje 16 miejsce. Ostatnim zwycięstwem drużyny z Ełku było 26 sierpnia, kiedy to pokonali w pasjonującym meczu drużynę Granicy Kętrzyn 3:1. Od tamtej pory Mazurowcy nie zdobyli ani jednego punktu. 

Pierwszą porażką (1:0) był mecz z Motorem Lubawa, gdzie nasi piłkarze występowali jako goście. Do bramki Danowskiego w 93minucie spotkania celnie trafił Goździejewski. 

5 września MKS Mazur Ełk zmierzył się (również na wyjeździe) z Olimpią II Elbląg. Wynik 2:0 dla Olimpii, bramki - Kordynkiewicz oraz Bohm. 

12 września mecz z Mamrami Giżycko na własnym boisku, niestety i tu zakończyło się porażką 0:2. Bramki dla Giżycka zdobyli Skonieczka i Dymiński.

Ostatni wyjazdowy mecz 19 września z Mrągowią Mrągowo rozpoczął się dla ełckiej drużyny bardzo dobrze. W 55 minucie spotkania drużyna z Ełku prowadziła 0:2, w 60 minucie bramkę dla Mrągowa zdobył Mamadou Bah. W 75 minucie meczu gospodarze wyrównują na 2:2 a w doliczonym czasie gry wychodzą na prowadzenie i wygrywają 3:2. Bramki dla MKS Mazur Ełk: Dawid Skalski, Kamil Stawiecki, dla Mrągowii Mrągowo: Mamadou Bah, Kamil Skrzęta, Eryk Kosek. 

Jutro (26.09) drużyna z Ełku na własnym boisku zmierzy się z Stomilem II Olsztyn, z którą zmierzyliśmy się w przeszłości 7 razy - jedno zwycięstwo, jeden remis, pięć porażek. Czy piłkarze Mazura zaskoczą kibiców zgromadzonych na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza i zdobędą 3 punkty? 

Tabela forBET IV ligi po 10 kolejkach  (Tabela ze strony 90minut.pl )