Już w najbliższą sobotę (16 marca) inauguracyjny mecz rundy wiosennej III ligi rozegra MKS Mazur Ełk. Początek spotkania o godzinie 13:00 na stadionie miejskim przy ul. Piłsudskiego (wejście od ul. Toruńskiej). Można też nabywać Karty Rodzina Mazura.


MKS Mazur Ełk już 16 marca rozegra inauguracyjny mecz rundy wiosennej. Podejmie na swoim boisku KS Pelikan Łowicz. Mazur w rundzie jesiennej grał już z Pelikanem na wyjeździe, wówczas przegrał 1:2. Będzie to nie tylko mecz inauguracyjny, ale również o pozostanie w lidze.

Rodzina Mazura
Mazur Ełk wprowadził do sprzedaży karty "Rodzina Mazura", dzięki którym również Wy możecie stać się sponsorem klubu. Karty zastąpią karnety!

Ile kosztuje karta?

- Normalna - 120 złotych,
- VIP - 180 złotych

Jakie możliwości daje karta?
- Posiadacz karty normalnej ma darmowy wstęp na wszystkie mecze Mazura w 2019 roku na sektory A i C. Posiadacz karty VIP również na sektor B.
-Posiadacz karty ma możliwość otrzymania rabatu podczas zakupów lub pobierania usług w firmach i sklepach okazując kartę. Lista sklepów będzie dostępna na oficjalnej stronie klubu. O nowych przedsiębiorstwach wchodzących do "Rodziny Mazura", w których będą mogli liczyć Państwo na zniżki informować będziemy na bieżąco.

Co zyskuje Mazur Ełk?

- Z każdego zakupu lub usługi dokonanych przez posiadacza karty firma, w której miało to miejsce, zobowiązuje się przekazać % dla klubu.

Gdzie kupić kartę?

- Karty można kupić w siedzibie klubu w Ełku przy ul. Sikorskiego 5a/35 (bursa).