Masz wspólne pasje ze swoimi najbliższymi oraz przyjaciółmi? Jedną z nich jest zamiłowanie do muzyki rockowej? W takim razie nie marnuj czasu i wybierzcie się tej jesieni na koncert rockowej kapeli. Sprawdź dokąd warto wybrać się w najbliższych miesiącach na taką imprezę. Wystarczy kupić bilet i gotowe. Najciekawsze koncerty rockowe, odbędą się już niebawem, tutaj poznasz kilka interesujących propozycji.


Marek Piekarczyk

W Poznaniu w Blue Note będziesz świadkiem wspaniałego koncertu tego muzyka, który przez wiele lat pokazywał że zawsze idzie swoją drogą oraz nie zmienia stylu. Utożsamiany jest przede wszystkim z zespołem TSA, z którym muzykował w różnych krajach, między innymi Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Czechach, Słowacji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz wielu innych. Teraz kojarzony jest także z programem telewizyjnym The Voice Of Poland, doskonale odnajdywał się tam jako trener. Tym razem, Piekarczyk wystąpi przy akompaniamencie smyczków. Jeśli chcesz zdobyć bilet na to wydarzenie, wejdź na: https://www.biletomat.pl/koncerty/


Hunter
Progresja w Warszawie! 22 listopada 2019 roku zarezerwuj wolny termin i wybierz się na koncert Huntera. Zespół od roku 1985, tworzy muzykę z pogranicza metalu oraz rocka. Wytrawni słuchacze dobrze wiedzą o czym mowa. Kapela ma na swoim koncie siedem płyt nagranych w studio, a także 4 albumy. Od wielu lat gromadzą swoich wiernych fanów.

Closterceller
Największym grzechem byłoby ominięcie koncertu tejże kapeli. Chyba nie ma osoby dorastającej w latach 80-tych i 90-tych, która nie potrafiłaby zanucić chociaż jednego kawałka tej grupy. Anja Orthodox ze swoim świetnym głosem oraz gotyckim stylem, bardzo szybko zrobiła dużą karierę. Czy pomimo upływu czasu, grupa nadal ma takiego Powera, jak kiedyś? Czy nadal rozgrzewają publiczność do czerwoności? Oczywiście że tak, przekonaj się o tym, już 5. października 2019 roku na koncercie CK Wiatrak w Zabrzu.


Mazolewski i Porter
Dwie zupełnie różne osobowości, Porter anglik, który zamieszkał w Polsce na stałe wcześniej grał w dobrze wszystkim znanym zespole Manam, ale nie tylko, przez długi czasu tworzył zgrany duet z Anita Lipnicką. Aktualnie Porter oraz Wojtek Mazalewski występują wspólnie i tworzą świetną muzykę. Jeśli chcesz posłuchać rocka, bluesa i jazzu na jednym koncercie, nie czekaj dłużej rezerwuj bilet na 2 listopada Klub Wytwórnia w Łodzi.

Dr Misio
Znamy go z ról w filmach „Kler”, „Wesele”, czy „Wołyń”. Mowa oczywiście o Arku Jakubiaku, wszechstronnie uzdolniony aktor jest również muzykiem, który nie boi się ostrych rockowych rytmów. Na swoim koncie ma już duże osiągnięcia, także w branży muzycznej. Jak do tej pory zespół wydał trzy płyty „ Młodzi”, „Pogo” oraz „Zmartwychwstaniemy”. Jesteś ciekawy czy Arek jest równie dobry na scenie muzycznej, jak na szklanym ekranie? Przekonaj się 29 listopada Klub Wytwórnia Łódź zaprasza!

Jak widać, tej jesieni, żaden rockmen nie powinien narzekać na brak atrakcji, a to tylko niektóre propozycje. Zajrzyj na stroną internetową i kup bilet ulubionego zespołu, zanim ktoś inny zrobi to za Ciebie.