Łukasz Karpiński, ełczanin mieszkający na co dzień w Warszawie. Jak dowiadujemy się z jego profili w mediach społecznościowych pracuje jako dietetyk, trener personalny, model oraz aktor. Powiedzenie "murarz, tynkarz, akrobata" w tym przypadku nabiera sensu, szczególnie gdy Łukasz zajmuje się również akrobatyką.


Obserwując profile mediów społecznościowych Łukasza można wywnioskować, że chłopak ma ręce pełne roboty. W końcu być aktywnym w tylu profesjach wymaga wiele pracy. 

Ostatnio mogliśmy zobaczyć go na ekranach naszych telewizorów. Dokładnie w nowym programie "Take Me Out - Umów się ze mną" zajmującym ramówkę telewizji Polsat. Łukasz wystąpił w piątym odcinku programu, wyemitowanym 5 kwietnia 2018 roku


O programie
Take Me Out - W każdym odcinku trzydzieści kandydatek zobaczy kilku singli. Każdy z nich będzie musiał je do siebie przekonać w trzech "rundach". W każdym z etapów dziewczyny mogą zdecydować, czy są zainteresowane randką z danym kandydatem, czy rezygnują z dalszej gry wciskając czerwony przycisk. Role odwracają się w ostatniej rundzie, kiedy zostanie więcej niż jedna kandydatka. Wtedy to uczestnik wybiera kobietę, z którą pójdzie na randkę.

Jak wypadł ełczanin?
Łukasz w programie okiem ełczan oraz uczestniczek nie zaprezentował się ze zbyt dobrej strony. Jak sam powiedział na wstępie, przedstawiając się dziewczętom "jestem z Warszawy" - kłamstwo już na samym wstępie? Nie ładnie Panie Łukaszu. Karpiński mimo świetnego pierwszego wrażenia jakie zrobił na uczestniczkach swoim wejściem w dalszej części programu udowodnił, że pozory potrafią mylić. Młodzieniec wykazał się brakiem uprzejmości i chamskim zachowaniem w stosunku do kobiet. Na uwagę jednej ze starszych uczestniczek, która odrzuciła chłopaka tłumacząc, że "da szansę młodszym koleżankom" Łukasz odpowiedział - "to nie dom starców". Nie był to ostatni raz kiedy chłopak zachował się arogancko, o czym możecie się przekonać oglądając piąty odcinek programu.

Pozostałe wystąpienia Łukasza
Udział w programie "Take Me Out - Umów się ze mną" to nie pierwsze wystąpienie Łukasza na szklanym ekranie. Ełczanin występował już w takich programach jak "Pierwszy raz za granicą", czy "Gliniarze". 

Karpiński okazuje się być nie tylko świetnym aktorem. W kwietniu 2015 roku udowodnił, że poczucie rytmu i walory wokalne są również jego dobrą stroną. Dowodem na to jest utwór zespołu Sexi Boys - Wyluzowana