W dniach 6-7 kwietnia w hali sportowej przy SP nr 2 odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej FTS oraz X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku.


W dniach 6-7 kwietnia w hali sportowej przy SP nr 2 odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej FTS oraz X Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. Podczas dwóch dni turnieju na parkiecie zaprezentowało się ponad 350 par z Polski Północnej.

Ełczanie z klubu UKTS "Dwójka" Ełk wywalczyli podium. Konrad Szymanowski i Natalia Ceberterewicz zajęli I miejsce w kl. D ST oraz II miejsc w kl. C LA w X OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. 

Cezary Chudziński i Diana Dołgoszej zajęli III miejsce w kl. A ST w KL.A w X OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełku oraz III miejsce w kat. Młodzież Starsza w tańcach standardowych w Mistrzostwach Polski Północnej FTS.


"Myślę, że impreza jest bardzo udana. Przez dwa dni przewinęło się ponad 350 par. Mistrzostwa Polski odbyły się w 6 kategoriach (dzieci starsze, juniorzy młodsi, juniorzy młodsi, młodzież, młodzież starsza oraz pary dorosłe). W turnieju brali udział obecni Mistrzowie Polski. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem, ełczanie zdobyli II wicemistrzostwo Polski Północnej (uplasowali się na III miejscu) i jest to dla nas sukces" mówi Jarosław Przekop, organizator turnieju 

„Impreza była sprawna organizacyjnie, myślę, że i sam prezydent, jak i władze miasta oraz tancerze byli zadowoleni. Kolorowa piękna impreza" dodaje Przekop.

"Myślę, że za rok zorganizujemy turniej ogólnopolski o Puchar Prezydenta Miasta Ełku. Za dwa lata pokusimy się o Mistrzostwa Polski w B, A klasie najwyższej w Polsce" powiedział na koniec Jarosław Przekop.

Jarosław Przekop z podopiecznymi i pucharami za I miejsce w kl. D w stylu ST-X OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełku.

Prezydent Urbański wręcza puchary.