Jeden z najpopularniejszych seriali TVP "Rodzinka.pl" po 10 latach znika z anteny. O zakończeniu poinformowała na swoim Instagramie, serialowa Natalia Boska grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Serialowa ekipa odwiedziła Ełk w 2011 roku.


Produkcja serialu rozpoczęła się 16 listopada 2010 roku. Przez prawie dziesięć lat mieliśmy okazję śledzić losy rodziny Boskich. W przeciągu 16 sezonów razem z bohaterami mogliśmy przeżywać codzienne zloty i upadki, "zwykłe" życie nowoczesnej rodziny okraszone lekko absurdem. Wczoraj na oficjalnym Instagramie aktorki Małgorzaty Kożuchowskiej został zamieszczony wpis, w którym aktorka żegna się z widzami i mówi o końcu produkcji serialu.

TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl” @rodzinkapl_official
Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym Wam podziękować za to że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! - pisze aktorka.

Odcinek w Ełku 

W 2011 roku w naszym mieście kręcone były sceny do wakacyjnego odcinka, w okolicach miejsc gdzie pojawili się aktorzy tłumnie pojawiali się fani serialu. Druga część zdjęć realizowana była w miejscowości Gorło w Gminie Stare Juchy. Zaproszenie serialu do naszego miasta było częścią kampanii reklamującej Ełk i okolice. W roku 2011 budżet na promocję miasta wynosił ponad 3 miliony złotych, z czego znaczna część pochodziła ze środków unijnych. Samo zaproszenie serialu kosztowało niewiele, bo 9 tysięcy złotych.Odcinek możemy zobaczyć na stronie vod.pl
Odcinek 39 - Wakacje pod Ełkiem