Premiera klipu na YouTube miała miejsce 16 lipca. Wg zajawki czeka nas klubowa atmosfera, współczesne pianino i te z lat 70., budują energię całej piosenki, która przyciąga coraz bardziej z sekundy na sekundę (...) „Remedy” to lekarstwo na wszystko... Jak jest naprawdę? Według nas jest jeszcze lepiej! Sprawdźcie sami.


Jak mówi DJ Blue-M, pomysł na utwór zrodził się już pod koniec poprzedniego roku, a jego pierwszą wersję można było usłyszeć w "Radio Białystok" na początku tego roku. Reszta czasu to szlifowanie oryginału i kompletowanie całego singla, w sumie aż 11 wersji. 


Klip robi wrażenie. Skąd takie ujęcia?

Pomysłów na klip było bardzo wiele, w końcu wykorzystane w nim filmy, to festiwal "Burning Man" z Florydy (USA). W tym miejscu serdeczne podziękowania, za możliwość wykorzystania materiału na umowie licencyjnej.

Kontrakt na singiel "Remedy" podpisałem z niemiecką wytwórnią TokaBeatz, siostrą bardzo wszystkim znanego Kontor Music, reszta to czas na promocję labelu za granicą.
16 lipca premiera na YouTube i premiera singla następnego dnia. 
Mam nadzieję ,że utwór przypadnie Wam do gustu, a nie jedna osoba będzie go nuciła pod nosem tego lata, bardzo liczę na Wasze wsparcie i dużo lajków i komentarzy na serwisie YT - dodaje Marcin

"Remedy" Blue-M