Kolejna edycja Ełk Latin Festival 2020 odbędzie się w dniach 31 lipca - 2 sierpnia. Uczestnicy warsztatów tanecznych będą doskonalić umiejętności pod okiem najlepszych instruktorów. Wszyscy miłośnicy latynoskich rytmów mogą wziąć udział w muzycznym pikniku „Musica en la playa”, który zaplanowano w piątek (31 lipca) i sobotę (1 sierpnia) na Plaży Miejskiej w Ełku przy ul. Parkowej. Start o godz. 20:00. Wstęp wolny.


Ełk Latin Festival odbędzie się w  dniach 31 lipca - 2 sierpnia i będzie to kolejna edycja tego muzyczno - tanecznego wydarzenia w naszym mieście. Przez trzy dni uczestnicy warsztatów będą mieli okazję doskonalenia swoich umiejętności tanecznych w takich stylach jak salsa kubańska, son, bachata, reggeaton pod okiem najlepszych instruktorów w kraju.

Dla wszystkich miłośników muzyki latynoskiej organizatorzy przygotowali „Musica en la playa” czyli wieczory muzyczne w formie pikniku, na których będzie można posłuchać gorących rytmów w dwóch strefach muzycznych. Zaproszeni Dj-e zagrają specjalnie na tą okazję Cubanę, Mambo, Urban Kiz, Kizombę i Bachatę!

Piknik zaplanowano w piątek (31 lipca) oraz w sobotę (1 sierpnia) na Plaży Miejskiej w Ełku przy ul. Parkowej. Start o godz. 20:00, wstęp bezpłatny.

Wydarzenie jest objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ełku.
Więcej na: elklatinfestival.pl/