W dniach 27-28.05. zawodnicy sekcji pływackiej MOS Ełk wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
| Źródło: mos.elk.pl
Młodzi ełccy pływacy wywalczyli 15 medali!
W rozgrywkach wzięło udział 492 zawodników z 39 klubów z Polski, Rosji, Ukrainy i Litwy. Zawody odbyły się na nowoczesnej pływalni Aquasfera w Olsztynie, na basenie o wymiarach olimpijskich (50m).
Ełk reprezentowała 10-osobowa drużyna pływaków z UKS MOS EŁK: Lena Gryżewska, Wiktor Grzegorczyk, Ksawery Popławski, Maciej Kacperski, Maja Zarzecka, Nikola Święćkowska, Jakub Sobociński, Krzysztof Przybysz, Natalia Gawedzka, Maja Grzegorczyk.
Ełccy sportowcy wrócili do domu w sumie z 15 medalami.
Krzysztof Przybysz:
- 1 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 200 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 400 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
-2 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
Natalia Gawedzka:
-1 miejsce na 400 m stylem dowolnym
-3 miejsce na 100 m stylem dowolnym
Wiktor Grzegorczyk:
-2 miejsce na 1500 m stylem dowolnym
-2 miejsce na 200 m stylem motylkowym
-3 miejsce na 200 m stylem dowolnym
-3 miejsce na 400 m stylem dowolnym
Lena Gryżewska :
-2 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
Maja Grzegorczyk:
-3 miejsce na 400 m stylem dowolnym
Ksawery Popławski:
- 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym
W klasyfikacji generalnej najlepszy zawodnik:
12 lat - 1 miejsce Krzysztof Przybysz
15 lat - 2 miejsce Wiktor Grzegorczyk
Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Ełccy sportowcy wrócili do domu w sumie z 15 medalami.
Krzysztof Przybysz:
- 1 miejsce na 50 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 100 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 200 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 400 m stylem dowolnym
- 1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym
-2 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
Natalia Gawedzka:
-1 miejsce na 400 m stylem dowolnym
-3 miejsce na 100 m stylem dowolnym
Wiktor Grzegorczyk:
-2 miejsce na 1500 m stylem dowolnym
-2 miejsce na 200 m stylem motylkowym
-3 miejsce na 200 m stylem dowolnym
-3
Lena Gryżewska :
-2 miejsce na 200 m stylem grzbietowym
Maja Grzegorczyk:
-3 miejsce na 400 m stylem dowolnym
Ksawery Popławski:
- 3 miejsce na 50 m stylem dowolnym
W klasyfikacji generalnej najlepszy zawodnik:
12 lat - 1 miejsce Krzysztof Przybysz
15 lat - 2 miejsce Wiktor Grzegorczyk
Młodym sportowcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Napisz komentarz
Komentujesz jako: Gość Facebook Zaloguj