3 sierpnia 2019 na starej plaży miejskiej przy ul. Parkowej, o godzinie 16.00 odbędzie się impreza kulinarna "Grillowanie na byle czym''.


Podczas imprezy przy garach będzie szaleć Marcin Kuc. Marcin to kucharz, influencer kulinarny, pasjonat jedzenia i gotowania. Nie wyobraża sobie życia bez dobrego steka. Zaczynał od prowadzenia bloga kulinarnego „Jaja w kuchni”, którego szybko przetransformował we vloga. Zaczął też prężnie działać w social mediach. W świecie kulinarnym funkcjonuje od 2012 r. W restauracji Ruszt pracował w charakterze szefa kuchni, następnie nadzorował inne restauracje Grupy Warszawa pod kątem jakości jedzenia/serwisu.

Marcin prowadzi w Radio Kampus autorską audycję „Jaja w kuchni”, do której zaprasza szefów kuchni. Razem rozmawiają o jedzeniu, jedzą a czasem nawet gotują. Marcin chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty kulinarne i pokazy live cooking, zarówno dla małych grup jak i dużych, korporacyjnych, liczących nawet kilkadziesiąt osób.

Dodatkowymi atrakcjami podczas grillowania na byle czym, będzie muzyka pod nóżkę - Dj Radecki, a dla najmłodszych będą dmuchańce. W czasie imprezy odbędzie się konkurs kulinarny, do którego może zgłosić się max 10 osób na miejscu imprezy do 16.30. Należy mieć swojego grilla i składniki, węgiel zapewnia mosir. 5 pierwszych najlepszych wyjdzie z fajnymi sprzętami AGD. 

Wstęp wolny.

A tak wyglądała impreza rok temu: