Open Finance, Home Broker i Open Brokers – usługi tych 3 spółek będą od dzisiaj dostępne w oddziale franczyzowym w Ełku przy ul. Wojska Polskiego 61. To pierwsza w historii taka placówka partnerska Grupy Open Finance, która w jednym miejscu umożliwia Klientom korzystanie z kompleksowych usług pośrednictwa finansowego, nieruchomościowego oraz z oferty ubezpieczeniowej.


Grupa oficjalnie informowała o uruchomieniu nowej linii biznesowej w listopadzie 2017 roku. Teraz, zgodnie z harmonogramem, przyszedł moment na otwarcie pierwszego oddziału w ramach nowego modelu sprzedażowego. W 2018 roku zaplanowano otwarcie 25 placówek partnerskich. Co istotne, podpisano już umowy o współpracę na 12 kolejnych oddziałów. Tym samym - po zaledwie dwóch miesiącach 2018 roku - Grupa zrealizowała aż połowę biznesplanu.

Pierwsza z placówek franczyzowych została oficjalnie otwarta dzisiaj i zlokalizowana jest w Ełku, przy ul. Wojska Polskiego 61, w samym centrum miasta. Czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Do dyspozycji Klientów będzie 3 ekspertów zajmujących się tematami finansowymi i ubezpieczeniowymi oraz 3 doradców ds. nieruchomości.

To dla mnie ogromna radość, ale i duma, że pierwsza partnerska placówka Grupy Open Finance będzie otwarta właśnie w moim mieście, w Ełku. Wierzę w tę współpracę – zresztą wszystkie przygotowania, merytoryczne szkolenia, specjalistyczne narzędzia pracy to profesjonalna i kompleksowa propozycja franczyzodawcy. Jestem zatem pewna, że nasza unikatowa oferta, która „pod jednym dachem” łączy finanse, nieruchomości i ubezpieczenia to to, czego oczekują klienci, ale i lokalny biznes w Ełku - mówi Marta Radziwiłko, właścicielka placówki franczyzowej Grupy Open Finance w Ełku. Tak jak hasłem naszego miasta jest „Tu wracam”, tak zależy mi, aby nasi Klienci zawsze „wracali” do naszej placówki po wsparcie, wskazówki i profesjonalną obsługę w temacie finansów osobistych, nieruchomości oraz ubezpieczeń – dodaje Marta Radziwiłko.

Klienci oraz przedsiębiorcy z Ełku mają dostęp do aż 19 banków, 700 inwestycji deweloperskich, 35 tys. ofert nieruchomościowych w 20 największych portalach internetowych i 23 towarzystw ubezpieczeniowych pod „jednym dachem”. Za pośrednictwem placówki Klienci mogą skorzystać z oferty Open Finance w zakresie m.in. kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, ale również uzyskać wsparcie pośrednika Home Broker przy kupnie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości – i to w całej Polsce. Uzupełnieniem będzie także szeroka oferta ubezpieczeń m.in. komunikacyjnych, życiowych czy majątkowych oferowana przez multiagencję Open Brokers.

Zainteresowanie naszą ofertą franczyzową przerosło oczekiwania – liczba zainteresowanych partnerów oraz lokalnego biznesu pokazała, że ta inicjatywa to „strzał w dziesiątkę”. Pierwsza placówka w Ełku to będzie najlepsza wizytówka współpracy Grupy Open Finance z energicznymi oraz rzetelnymi przedsiębiorcami, takimi jak Marta Radziwiłko – nasz pierwszy franczyzobiorca - mówi Grzegorz Dul, dyrektor zarządzający franczyzą w Grupie Open Finance.Artykuł sponsorowany