"Noc na promenadzie" była coroczną imprezą fanów muzyki elektronicznej. Wydarzenie przyciągało nie tylko ełczan ale również osoby z całej Polski. Charakterystycznym punktem imprezy był pokaz laserów oraz robotów ozdobionych w diody LEDowe, w tym roku jednak miłośnicy tej imprezy będą musieli obejść się smakiem.


Na Facebooku wydarzenia "Noc na promenadzie" pojawił się wpis w którym organizator oznajmia, że w tym roku impreza się nie odbędzie. Cięcia w budżecie miasta doprowadziły do tego, że wydarzenie nie dostało odpowiedniej pomocy finansowej do zorganizowania w pełni darmowej imprezy plenerowej. 

-NNP zawsze było darmowe i nie mamy zamiaru tego zmieniać!" - możemy przeczytać na stronie Noc na Promenadzie. Większość edycji imprezy odbywała się na ełckiej promenadzie, dzięki czemu okoliczne bary miały pełne ręce roboty w zeszłym roku jednak nadeszła zmiana. Wydarzenie odbyło się na "starej" Plaży Miejskiej przy ulicy Parkowej, spotkało się to z lekkim niezadowoleniem miłośników wydarzenia, jednak oddani fani przybyli aby wspólnie spędzić czas przy muzyce. 


Ogłoszenie organizatora "Nocy na promenadzie"
Dzięki temu wydarzeniu, lokalni miłośnicy muzyki tanecznej mogli bawić się przy dźwiękach znanych producentów muzycznych takich jak C-Bool, Alchemist Project czy Adam De Great. 

Film promujący imprezę Noc na Promenadzie z 2015 roku