DPF to filtr montowany w nowoczesnych układach wydechowych silników wysokoprężnych, a od niedawna również benzynowych. Zadaniem filtra jest oczyszczanie gazów spalinowych z cząstek stałych, w skład których wchodzi głównie niespalony węgiel w formie sadzy, na której zaadsorbowane są również inne substancje. Tak mówi teoria. W praktyce to problematyczne usterki i konieczność wymiany lub serwisu. Właściciele aut wyposażonych w filtr DPF z Ełku i okolic mogą je profesjonalnie regenerować w Mrozach Wielkich.


Wcześniej gdy DPF odmawiał posłuszeństwa najczęściej wymieniano część na nową. Rozwiązanie mało ekonomiczne i nie ekologiczne. Dziś możemy filtry regenerować przy pomocy profesjonalnych urządzeń.

Regeneracja filtrów Serwis Samochodowy Auto-holowanie Wojciech Brzuzy 

W naszym regionie specjalistą od tych usług jest Wojciech Brzuzy. W profesjonalnym warsztacie klienci mogą skorzystać z kompleksowej usługi, tj. demontażu filtra, regeneracji przy pomocy DPF Master Flash™ Professional.
Sprzęt obsługuje samochody osobowe, sprzęt budowlany, rolniczy, samochody ciężarowe (z wyjątkiem największych filtrów). Obsługuje filtry DPF/FAP/GPF /SCR/KAT.

Serwis Samochodowy Auto-Holowanie 
Regeneracja filtrów DPF FAP SCR KAT. 
Mechanika ogólna  
Pomoc Drogowa 
Tel. 509-557-443