Pyszna majówka z food truckami! 1, 2 i 3 maja zapraszamy na Plac Jana Pawła II na pełen atrakcji Festiwal Smaków Food Trucków! Przez całą środę, czwartek i piątek, od godziny 12-stej, uczestników będą karmić znane i lubiane food trucki, które przyjadą tu nawet z odległych zakątków Polski.


Na festiwalu nie zabraknie streetfoodowej klasyki: burgerów, zapiekanek i frytek belgijskich, a także bardziej oryginalnych potraw z kuchni całego świata. W menu znajdą się mniej i bardziej pikantne dania meksykańskie, wyraziste potrawy azjatyckie, kubańskie kanapki, czy też holenderski kapsalon.

Food trucki obok sycących dań zaserwują także pyszne desery i słodkości. Wśród nich będą tradycyjne hiszpańskie wypieki churros, kultowe lody i owoce w czekoladzie. Nie zabraknie również kraftowego piwa. Czy ktoś zna lepszy sposób na słodkie rozpoczęcie weekendu majowego?

II Festiwal Smaków Food Trucków obok pysznego jedzenia szykuje także moc atrakcji pod chmurką.

Najmłodsi uczestnicy będą mogli wyszaleć się na dmuchańcach, a także popisać swoim talentem w specjalnej strefie z kolorowankami i grami.

Dorosłych gości festiwalu zachęcamy do wzięcia udziału w pasjonującej grze terenowej i konkursie jedzenia na czas. Zapowiada się dużo dobrych emocji! Ci, którzy będą szukali chwili wytchnienia, na pewno znajdą ją w strefie chill-outu wypełnionej leżakami i dźwiękami spokojnej muzyki. Podczas imprezy wybierzemy także głosami uczestników najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków na Placu Jana Pawła II w Ełku. W środę, 1 maja: od godz. 12 do 21, czwartek, 2 maja: od godz. 12 do 21, a w piątek 3 maja: od 12 do 20. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na:
https://www.facebook.com/events/368041683802971/