Na osiedlu Grunwaldzkim między ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Książąt Mazowieckich do użytku oddano park z miejscem do wypoczynku dla najmłodszych, sportowców oraz seniorów. Koszt inwestycji to prawie 1 mln 100 tys. zł.


Obiekt powstał na terenie osiedla Grunwaldzkiego między ul. Królowej Jadwigi oraz ul.  Książąt Mazowieckich. Park wyposażono w urządzenia rekreacyjne oraz wypoczynkowe.
Na terenie nowego parku miejskiego powstała zewnętrzna siłownia terenowa, którą wyposażono w m.in. w orbitrek, wahadło z pajacykiem, rower na ręce i nogi, wioślarz oraz wyciąg górny. Znalazło się też miejsce na boisko do streetballaDla najmłodszych zagospodarowano plac zabaw z czworokątem sprawnościowym, piaskownicą, bujakiem dwuosobowym i podwójną huśtawką. Ponadto w parku znalazły się elementy małej architektury m.in. stojak na rowery, ławki, leżaki miejskie oraz biblioteczka plenerowa. Zamontowano energooszczędne, ledowe oświetlenie, a nad bezpieczeństwem czuwają kamery podłączone do miejskiego monitoringu.

Zakres zadań obejmował również wykonanie robót ziemnych i rozbiórkowych, wykonanie nawierzchni ścieżki z kamienia polnego, a także wykonanie dwóch podestów wypoczynkowych.

Koszt inwestycji to prawie 1 mln 100 tys.
Prace wykonała firma Przedsiębiorstwo Budowlane ADAK Magda Sokołowska.