We wtorek (03.09) wieczorem na drodze krajowej nr 16 doszło do groźnego wypadku z udziałem 3 aut osobowych.


Do wypadku doszło około godz. 20 na pasie drogowym prowadzącym w kierunku Augustowa. W wyniku zdarzenia jedno z aut osobowych na piskich tablicach rejestracyjnych znalazło się na dachu. Wg naszych informacji są poszkodowani. Na miejscu pracują strażacy, służby ratowniczo-medyczne oraz policja.
Po godzinie 21 zjazd na obwodnicę z ulicy Kajki był wyłączony z ruchu, od strony Siedlisk również. 

Aktualizacja:
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (03.09) na obwodnicy Ełku. W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe: Audi A4, Renault Clio i Renault Espace. 6 osób, w tym troje dzieci trafiło do szpitali. 

Wczoraj wieczorem służby ratunkowe pracowały na miejscu wypadku drogowego. Aktualnie policjanci bardzo szczegółowo badają wszelkie okoliczności i dokładny przebieg tego zdarzenia. Wiadomo, że doszło tam do dachowania samochodu osobowego marki Renault Espace, którym podróżowało dwoje dorosłych oraz dwoje dzieci w wieku 7 lat oraz 1,5 roku. Wszystkie te osoby zostały przewiezione do szpitali. Najbardziej poszkodowany został 7-letni chłopiec, który z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Suwałkach. Pozostałe osoby podróżujące Renault Espace doznały niegroźnych potłuczeń ciała.

Do szpitala trafiła również kierująca Renault Clio oraz jadący z nią 2-letni chłopiec, których auto uderzyło w bariery ochronne. Na szczęście nie doznali oni poważniejszych obrażeń. Kierująca Audi A4 również nie doznała obrażeń.

Wiadomo, że kierujące Renault Clio i Audi A4 kobiety były trzeźwe. Natomiast kierującemu Renault Espace ze względu na brak możliwości przeprowadzenia badania stanu trzeźwości pobrano krew do badań.