Ze względu na liczne zapytania ełczan o możliwość finansowego wsparcia szpitala „Pro-Medica” w walce z koronawirusem, informujemy, że od dzisiaj (3 kwietnia) można dokonywać dobrowolnych wpłat darowizn na konto bankowe szpitala. W tytule przelewu należy wpisać cel darowizny, tj. zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID 19.


Ełczanie chcą pomagać w walce z epidemią koronawirusa w naszym mieście. Do szpitala „Pro-Medica” od pewnego czasu napływają zapytania o możliwość dobrowolnego przekazania środków finansowych na ten cel.

Dlatego w szpitalu uruchomiona została zbiórka pieniędzy na zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID 19. Każdy, kto chce pomóc w walce z koronawirusem i wspomóc pracę lekarzy oraz pielęgniarek, może dobrowolnie w formie darowizny przekazać pieniądze na konto bankowe szpitala.


Wpłat należy dokonywać na nr rachunku bankowego:

BNP Paribas O/Ełk:  74 2030 0045 1110 0000 0103 8710

z dopiskiem cel darowizny : zapobieganie, przeciwdziałanie i zwalczanie COVID 19

Środki wpłacone na powyższy cel przeznaczone zostaną na zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz środki ochrony indywidualnej dla personelu szpitala miejskiego „Pro-Medica” w Ełku Sp. z o.o.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.