elk.dlawas.info » Katalog firm » Usługi » Inne

ID firmy: 18602

Solarget Fotowoltaika

Firma Solarget oferuje zaprojektowanie, dostawę oraz montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej m.in. na terenie powiatu ełckiego. Na instalację fotowoltaiczną można uzyskać bezzwrotną dotację w wysokości do 5000 zł z programu „Mój prąd” oraz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej nawet do 53000 zł.
W ofercie firmy znajdziemy również dogodne sposoby finansowania inwestycji w postaci kredytu lub leasingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy stać się posiadaczami instalacji fotowoltaicznej bez wkładu własnego, a raty za instalację mogą wynosić tyle, co miesięczne rachunki za prąd.

Gwarantujemy kompleksowe podejście do klienta na każdym etapie inwestycji, więc wszelkie formalności są po naszej stronie.

Oferujemy produkty najlepszych światowych oraz polskich producentów z gwarancją nawet do 30 lat. Instalacja fotowoltaiczna może być zamontowana na dachu lub gruncie.

Przy odpowiednio dobranej instalacji fotowoltaicznej zwrot z inwestycji może nastąpić nawet w 4 lata. Ceny prądu z roku na rok rosną, a dzięki instalacji fotowoltaicznej produkujemy prąd na własne potrzeby za zero złotych. Dzięki fotowoltaice stajemy się niezależni od podwyżek cen prądu, które nadejdą jesienią.

Umów się na darmową wycenę i nie płać rachunków za prąd:
tel. 600-700-569
Solarget Fotowoltaika