Policjanci poszukują zaginionego Tomasza Socińskiego. 32-latek w dniu 11 maja tego roku wyszedł z domu do którego nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Tomasza Socińskiego. 32-latek  w dniu 11 maja br. wyszedł ze swojego mieszkania w Ełku. Do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną i nie powrócił do miejsca zamieszkania, dlatego rodzina zdecydowała się na publikację jego wizerunku.

Rysopis zaginionego:

- 180 centymetrów wzrostu,

- szczupła budowa ciała, waży ok. 70-75 kg,

- krótkie, proste, ciemne włosy,

- twarz pociągła, uszy przylegające, nos prostolinijny,

- liczne braki uzębienia.

Zaginiony ubrany był w  czarną bluzę dresową bez kaptura z wstawkami koloru      czerwonego, niebieskie buty sportowe, szare spodnie.

Wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 997, 87 621 82 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.