Vitamin Therapy to pierwsza w naszym mieście placówka medyczna zawierająca w swojej ofercie nowoczesne podejście do suplementacji mianowicie kroplówki witaminowe. Miejsce to zostało stworzone z myślą o osobach prowadzących sportowy tryb życia, dbających o swoje zdrowie, wygląd i kondycję, a także osoby chore bądź po przebytych infekcjach wirusowych czy bakteryjnych.


Terapia witaminowa metodą wlewu dożylnego (kroplówki) polega na podaniu witamin, minerałów, aminokwasów lub też innych istotnych składników odżywczych bezpośrednio do krwioobiegu. Jest szybką, efektywną i bezpieczną metodą oczyszczenia, regeneracji i wzmocnienia organizmu. Podawane w ten sposób substancje mineralne, antyoksydanty i witaminy zapewniają stuprocentowe wchłanianie, omijając układ pokarmowy. Eliminujemy w ten sposób wpływ enzymów trawiennych i dysfunkcji przewodu pokarmowego. 

Jak mówi Ewelina Kryspin właścicielka placówki - Vitamin Therapy to podmiot leczniczy gdzie w ramach ambulatoryjnych usług medycznych oferujemy dożylne kuracje witaminowe, które dobierane są indywidualnie na podstawie konsultacji lekarskiej. Częstotliwość oraz rodzaj przyjmowanej kroplówki uzależniony jest od oczekiwanego efektu. Zapewniamy oczywiście wysoką jakość stosowanych preparatów. Współpracujemy z największymi hurtowniami farmaceutycznymi oraz możemy pochwalić się wyspecjalizowanym personelem medycznym.

Efekty kuracji
Podanie kroplówki witaminowej obejmuje wiele efektów zdrowotnych poprawiających jakość życia. Vitamin Therapy w swojej ofercie posiada 14 różnych koktajli dzięki którym, dostarczysz kluczowe makro i mikroelementy, zmniejszysz stres i zmęczenie, wyrównasz gospodarkę wodno-elektrolitową, poprawisz koncentrację, podniesiesz swoją odporność, przyspieszysz regenerację organizmu po urazach. Suplementacja pomoże Ci w polepszeniu kondycji skóry, włosów i paznokci oraz wesprze organizm przy zatruciu alkoholowym. Swoim klientom zapewniamy ciszę, komfort oraz pełną dyskrecję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom planujemy również dojazd wprost do domu klienta.


Artykuł sponsorowany