Kulek

Oceniono 0 raz(y) 0

No przez takich partaczy tylko zaraza sie rozprzestrzenia. Kogo obchodzi jego prywatne zdanie, zakladaj maske koles albo zostan w chacie. Krotko.

Masakra

Oceniono 0 raz(y) 0

Jakim trzeba byc gamoniem zeby sie jeszcze szarpac. Po pierwsze nic mu to nie da bo przeciez nie pusci go policja bo sie szarpie po drugie jeszcze narusza nietykalnosc.

Majek

Oceniono 2 raz(y) 0

Jakie trzeba nosic masz to w konstytuci zapisane poczytaj sobie kodeksy ma nosuc maske osoba zarazona lub podejzana o zakarzeniu. Ja nie nose i nie bende nosil a wy sluchajcie dalej tych pojebow w sejmie kaza wam dymac koze to bedziecie ja jebac pojeby.

Thk

Oceniono 0 raz(y) 0

Policjant kogoś goni a filmujący dopinguje uciekiniera. Nawet nie wie kim on jest, byle uciekł policji. A później lansuje się na obrońcę praw człowieka. Żenada. Prawo to prawo, mógł założyć maskę i przeprosić zamiast uciekać. Filmujący dno.

Gość

Oceniono 5 raz(y) -1

Tragedja . Jebane Państwo policyjne !!!

Patryiota

Oceniono 16 raz(y) -4

Jak trzeba to trzeba nosić i koniec tematu

Tomasz

Oceniono 14 raz(y) 6

Może zostać ukarana za przekroczenie uprawnień i szerzenie faszyzmu. Otóż policja musi działać w ramach prawa, a prawo mówi, że maseczkę muszą nosić osoby chore i z objawami. Tyle. Pan powinien iść do adwokata.

Xyz

Oceniono 10 raz(y) 0

Pisowskie ścierwo maseczkowe

????????????

Oceniono 11 raz(y) -1

Idiotka jebana
.. pusty łeb