Kazio

Oceniono 0 raz(y) 0

87 zł przy 4 osobach 58zl dla wszystkich a tu sumy około 100?

Ełczanka

Oceniono 2 raz(y) 2

Dlaczego 1 osobowe mają płacić po 23 zł, podwyżka 9,50 zł a pozostali mają podwyżkę 6 zł. W tej grupie 1 osobowej jest przewaga emerytów i rencistów, których krzywdzi się na każdym kroku, byle jakie rewaloryzacje rent i emerytur, to nie daje Wam żadnego prawa do uszczuplania ich dochodów. Społeczność ełcka w przeważającej części zarabia minimalne wynagrodzenie, czy to też Dobro Wspólne bierze pod uwagę. Mieliście dużo czasu aby przeprowadzić konsultacje społeczne, Wam jest dobrze bo podejrzewam, że oprócz dobrych wynagrodzeń, diety radnego a może coś po znajomości jeszcze w jakiejś spółce wpadnie. Znam radnego, mieszka obok mnie, winduje na szczeblach kariery w urzędzie a nic nie zrobił dla swego otoczenia, nikt go nie zna z mieszkańców osiedla ale ma poparcie wiadomo kogo.......

Biedron2020

Oceniono 8 raz(y) 8

Do Andrukiewicza nie bede apelował o dymisje, bo ten człowiek nie wie co to honor.

Julek

Oceniono 6 raz(y) 6

Totalna porażka tak bronił rozliczenia od gospodarstwa że się mało nie popłakał a teraz kaja że złe policzył , lepiej śpiewanie u niego wychodzi a gdzie reszta licząca się grupa dobra wspólnego pewnie liczy .

Biedron2020

Oceniono 11 raz(y) 11

Jeżeli masz godności i honoru, to zrzeknij sie mandatu radnego.

Ada

Oceniono 7 raz(y) 7

Zastanawiam się z jakiego powodu ten jarmarczny Śpiewak jest taki ważny. Przepraszam i myśli że już zapomnieliśmy. Bezczelność. Ileś ty facet ztym niszczycielem złego narobił. To jest niewybaczalne. .

ja :)

Oceniono 9 raz(y) 9

prezydent kazał radni zagłosowali - a teraz udają że żałują? przecież oni tam nawet własnego znadnia nie mogą miec - maja wykonywac rozkazy i jak widać na głosowaniach to robią, za późno już wiemy na kogo nie głosować

m33

Oceniono 5 raz(y) 5

z góry ustawione było .... ktoś wziął ... i/a ktoś mógłby się obłowić ....

Anna

Oceniono 3 raz(y) 3

Mleko się rozlało...

woow

Oceniono 7 raz(y) 7

Aha i chciałbym się dowiedzieć, jakie działania podjęło miasto, żeby wyłapać tych kilkanaście tysięcy oszustów niepłacących za śmieci? Zajęły się tym jakieś komisje, slużby? Skąd wiadomo, że aż kilkanaście tysięcy osób? Czy tylko chodziło o to, żebyśmy wszyscy zrzucili się na tych niepłacących?