motłoch

Oceniono 3 raz(y) 3

Yes . Yes . Yes PGR i PKS w każdej wsi to wizja rozwoju gminy. Tyle ,że nic z tego nie będzie bo samo uzbrojenie terenu przerasta możliwości zadłużonej ponad stan gminy - o czym jakoś Wójt ani radni nie mówią . Popatrzcie jak ZUG pracuje - czy się stoi czy się leży ... Wsparcia unijnego na takie fanaberie nigdy nikt nie dostanie , chyba że w formie zwrotnej pożyczki nieco tańszej niż kredyt bankowy . Żaden deweloper nic nie wybuduje bez wodociągu i kanalizacji , a to ogromne koszty , Do tego kotłownia lub gaz . Zasilenie w prąd też duże koszty , a decyzja i pieniądze poza Ełkiem Cała afera niepotrzebna bo są tereny Podgrodzia , czy zaraz za ulicą Zamkową w zasięgu istniejącej infrastruktury miejskiej i najpierw tam powstaną budynki wielorodzinne . Ełk umiera z powodu braku miejsc pracy , a nawet te co są to się kurczą. Jeszcze chwila i przestaną budować mieszkania bo nie będzie komu kupić.

Artur

Oceniono 3 raz(y) 1

O jakim NIE mówisz Szanowna Redakcjo. Gmina liczy ponad 11TYS MIESZKAŃCÓW. 8700 jest z prawem wyborczym. 200 osób napisało list protestacyjny. Tyle że pokrzyczą. Tyle znaczy ich NIE!!!

Mieszkanka Chruściel

Oceniono 2 raz(y) 0

Bloki na wsi są ale popegeerowskie czy do takich wzorców dążymy?

Mieszkanka Chruściel

Oceniono 1 raz(y) 1

Wyprowadzając się na wieś z blokowiska cześć z mieszkańców Chruściel łącznie ze mną uciekało od tłoku hałasu i spalin duże osiedle u nas sprawi że będzie to samo czy to głupota że bronimy swojego komfortu? Jeśli powstanie osiedle to pewnie i jakąś dla niego ciepłownia więc z czystym powietrzem też trzeba będzie się pożegnać. A działki należą do deweloperów więc najlepszy interes ukręcą oni nie mieszkańcy ani gmina . Mieszkańcy chcą rozsądku nie wieżowców tylko 2-3 kondygnacyjnych budynków , wystarczy spojrzeć na obecne osiedla deweloperzy myślą tylko o swoim zysku a nie o komforcie swoich przyszłych klientów! Chcemy rozsądku i szacunku dla krajobrazu tyle chciwość deweloperów niestety nie daje nam nadziei

robert

Oceniono 8 raz(y) 0

Tu nie ma żadnych sensownych argumentów przeciw budowie !!! Wstyd proszę Państwa za taką postawę antyspołeczną, arogancję wobec innych ludzi, brak elementarnej wiedzy i głupotę

Mieszkaniec

Oceniono 5 raz(y) 3

Lepiej budynek mieszkalny niż chlewnie na 3 tysiące świń. Wtedy to będzie problem. Sam mieszkam na tym terenie i bloki w tej lokalizacji to świetna alternatywa dla mieszkania w przeludnionym Ełku, gdzie każdy zagląda sobie w okna. Większa kasa dla gminy i rozwój pozwoli na budowę lepszej drogi. Jestem za.

ełczanka

Oceniono 3 raz(y) 1

Super działanie urzędu gminy. Nie może być tak, że w mieście już nie ma gdzie budować, a na terenie gminy,
blisko miasta rosną chwasty na dużych terenach nadających się pod zabudowę

radny

Oceniono 6 raz(y) 0

Obowiązki Wójta to zabiegać o inwestycje na terenie Gminy. Taka jest rola dobrego gospodarza Gminy
A nowe inwestycje to nowe większe wpływy do budżetu Gminy. I wszyscy będą zadowoleni. Brawo Panie Wójcie. Będziemy wspierać.

Małgosia

Oceniono 7 raz(y) -1

Kto przygotował tę prezentację?? Czy wam nie wstyd iść z czymś takim do urzędu??? Na kawałku ziemi w Chruścielach postawiony Pałac Kultury i wieżowce 60 piętrowe ??? BUAHHHHA dziecinada proszę państwa WSTYD !!!!

mieszkaniec Chruściel

Oceniono 5 raz(y) 3

Budowa osiedla mieszkaniowego - super pomysł. To daje kopa rozwojowego wsi. A jak pięknie poszybują w górę ceny nieruchomości