Ryś

Oceniono 0 raz(y) 0

zamieńcie koszulki na tęczowe, będziecie mieli wszystko

Ewa

Oceniono 1 raz(y) 1

A może pogonić zbuntowanych. Jaka gra taka zapłata.

Mieszkaniec

Oceniono 1 raz(y) 1

jak dla mnie to amatorska gra = amatorska wypłata :)

Elczanim

Oceniono 3 raz(y) 3

Niech sobie sami zarobią jak umieli przegrywać i spać do 4 ligi to powinni tylki ruszyć
Sam kiedyś byłem świadkiem jak po meczu dosłownie wypadli z autokaru A kierowca wynosił tylko puszki po piwie trzech piłkarzy nawet pozwoliło sobie na palenie papierosów. Jeżeli mamy taką drużynę sponsorowac to życzę powodzenia.

ADAM o

Oceniono 0 raz(y) 0

Przepraszam mecz z OlimpiĄ II ELBLĄG.

Adam. O

Oceniono 0 raz(y) 0

No i kolejne pytanie czy odbędzie się mecz w Sobotę z Tęczą. Kiedy w tym mieście zapanuje jakiś ład. Każde miasto dookoła Elku ma drużynę i nie ma takich problemów.

Adam.

Oceniono 0 raz(y) 0

Kolejna wiadomość że miesza jakiś Niemiec. O co tu chodzi?

Fran.

Oceniono 0 raz(y) 0

Czy to prawda że ktoś tam miesza pod patronatem humorzastego. Czy to prawda że to jeden z piłkarzy. A może to tylko plotki. Zapytać zawsze wolno.

morf3

Oceniono 0 raz(y) 0

i ci strajkują ??? nauczyciele , lekarze , górnicy , policjanci - i PIŁKARZE ? i idźcie wy w .... w dupach się poprzewracało .

Rundolf

Oceniono 4 raz(y) 4

Właśnie policzyłem,że na stronie Mazura widnieje 25 sponsorów.Gdzie oni są tak na prawdę i co tak na prawdę dają klubowi?Jeżeli ktoś obiecał piłkarzom pieniądze za grę to niech się teraz wywiązuje.Mazur zawsze zalegał z wypłatami i do dzisiaj nie rozliczył się z Gondkiem i Furmanem.Słyszałem że mają podziękować Kołłątajowi ,bo za darmo wezmą Gosiewskiego na trenera.Takie oszczędności.