Data wydarzenia: 14.07.2018 09:00 - 14.07.2018 18:00
Miejsce wydarzenia: Stadion Miejski w Ełku - ul. Piłsudskiego 27
Szkółka Bramkarska „Między słupkami” 14 lipca 2018 r. organizuje event sportowy „Letnie Fajty Bramkarskie”. W programie m.in. pojedynki bramkarskie - jeden na jednego - w różnych kategoriach wiekowych, testy sprzętu sportowego, pokazy, wykłady oraz warsztaty trenerów piłki nożnej, personalnych i mentalnych, a także sportowe gry komputerowe. Wydarzenie odbędzie się na górnej płycie stadionu miejskiego w Ełku. Udział jest płatny. Ilość miejsc ograniczona. Do zdobycia atrakcyjne nagrody.

Szkółka Bramkarska „Między Słupkami” została założona przez Karola Salika, obecnie trenera bramkarzy klubu Wigry Suwałki (Nice 1 Liga). Byłego bramkarza takich klubów jak: Sparta Augustów, ŁKS Łomża, Wigry Suwałki oraz Lietava Jonava (Litwa). Obecnie trenera bramkarzy 1 ligowego klubu Wigry Suwałki.

Działalność Szkółki ma na celu profesjonalne kształcenie bramkarzy już od najmłodszych lat. Naszą ofertę kierujemy również do klubów piłkarskich, które zainteresowane są kompleksowym szkoleniem swoich bramkarzy, we wszystkich kategoriach wiekowych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie bramkarskie oraz niezbędne kwalifikacje UEFA. Do każdych zajęć podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby każdego zawodnika, a także dostosowując ćwiczenia do poziomu zaawansowania” – powiedział założyciel szkółki Karol Salik.

Jedyny taki turniej w tej części Polski …
Szkółka Bramkarska „Między słupkami” 14 lipca 2018 r. organizuje event sportowy „Letnie Fajty Bramkarskie”. Wydarzenie odbędzie się na górnej płycie stadionu miejskiego
w Ełku, przy ul. Piłsudskiego 27.

W programie m.in. pojedynki bramkarskie - jeden na jednego - w różnych kategoriach wiekowych (ponad 100 zawodników), testy sprzętu sportowego, pokazy, wykłady oraz warsztaty trenerów piłki nożnej, personalnych i mentalnych, a także sportowe gry komputerowe. Jest duża szansa, że do Ełku przyjadą znani bramkarze oraz uznani trenerzy. Przewidywana liczba uczestników to ponad 500 osób.


W związku z organizowanym wydarzeniem „Letnie Fajty Bramkarskie, Ełk 14 lipca 2018” zapraszam BRAMKARZY do wzięcia udziału w rywalizacji „1 vs 1” w następujących kategoriach wiekowych:
• rocznik 2008/2009
• rocznik 2006/2007
• rocznik 2004/2005
• rocznik 2002/2003
• rocznik 2000/2001
• rocznik 1999 i starsi

Koszt uczestnictwa w zawodach to 90 zł / za osobę. Na start, każdy zawodnik otrzymuje koszulkę sportową, 25% zniżki na wybrane modele rękawic bramkarskich firmy 4KEEPERS, 25% zniżki na cały asortyment w sklepie sportowym SOCCER w Białymstoku. Ponadto do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zapraszam bramkarzy, prezesów, działaczy, trenerów oraz wszystkich sympatyków sportu na to wyjątkowe wydarzenie, aby osobiście przekonać się, jak widowiskowe są to zawody. Wierzę że będzie to prawdziwe święto piłki nożnej w Ełku, podczas trwających w tym czasie Mistrzostw Świata w Rosji.

Więcej informacji:
Karol Salik
tel.: 507-043-417
e-mail: miedzyslupkami@gmail.com