Policjanci poszukują 54-letniego Jana Stasieło. Mężczyzna rok temu opuścił swoje mieszkanie w Ełku i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają informacje o zaginionym proszone są o kontakt z policjantami.


Policjanci poszukują 54-letniego Jana Stasieło z Ełku. Mężczyzna rok temu (dokładnie 09.12.2019r.) wyjechał autobusem z ełckiego dworca do miasta Koln w Niemczech, gdzie miał podjąć pracę. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Poszukiwania przez bliskich nie przyniosły do tej pory rezultatów.

Rysopis zaginionego:

- ok.178 cm wzrostu
- szczupła budowa ciała
- włosy krótkie, ciemne
- jasne oczy
- narośl na lewym policzku pod okiem, wielkości ok. 1cm

W dnia zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w kurtkę materiałową koloru ciemnego zapinaną na zamek, spodnie jeansowe koloru ciemnego, jasną dzianą czapkę oraz miał ze sobą czarny materiałowy plecak.
Policjanci prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia zaginionego. Prosimy także o kontakt z policją wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu.

Źródło KPP Ełk