Od wczoraj 03.06.2020 r. służby oraz rodzina poszukiwali 69-letniego Lesława Pietkiewicza z Ełku. Mężczyzna 29 maja br. opuścił swoje mieszkanie i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dziś ciało mężczyzny zostało odnalezione w Jeziorze Ełckim.


[AKTUALIZACJA 04.06.2020 r.] 

W dniu dzisiejszym, po otrzymaniu informacji od wędkarza, w Jeziorze Ełckim policjanci odnaleźli ciało zaginionego. Obecnie policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ełku wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny.


Informacja z dnia 03.06.2020 r.

Policjanci poszukują 69-letniego Lesława Pietkiewicza z Ełku. Mężczyzna 29 maja br. około 05:00 wyszedł z mieszkania. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną i nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego: - ok.170 centymetrów wzrostu - szczupła budowa ciała - włosy krótkie, siwe - niebieskie oczy

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrany był w ciemną bluzę dresową z kapturem, ciemne spodnie, ciemne buty oraz miał torbę przewieszoną przez ramię.

Policjanci wciąż prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia zaginionego. Prosimy także o kontakt z policją wszystkie osoby, posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu.