Data wydarzenia: 08.12.2018 11:00 - 08.12.2018 18:00
Miejsce wydarzenia: Galeria Brama Mazur
Mikołajki tuż, tuż. Ś
wietna okazja do dzielenia dobra!

8 grudnia, w Galerii Brama Mazur, od godziny 11:00 będzie bardzo głośno. Grupa ełckich motocyklistów, zaprasza do wspólnego świętowania przy kawie i domowym wypieku.

Jak mówi Aneta, organizatorka akcji: Przeprowadzimy kiermasz świąteczny, z którego dochód zasili konto fundacji opiekującej się Szymonkiem Kalinowskim.  Działamy z potrzeby serca, wystarczy nam impuls do działania, aby ramię w ramię pomagać potrzebującym. Podczas Moto Mikołajek rozdamy dzieciaczkom trochę słodyczy, pomalujemy buźki, zrobimy pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie akcji, odwiedzimy Oddział Pediatrii w ełckim szpitalu. Tam, małym pacjentom wręczymy prezenty i sprawimy, by na małych twarzach zagościł radosny uśmiech.

Jak dowiadujemy się od organizatorki, to nie wszystko, bo po motocyklistach można spodziewać się niespodzianek :)  

Działamy zupełnie spontanicznie, bez patronatu, bez budżetu. Zorganizowaliśmy zbiórkę zabawek, świątecznych przedmiotów na kiermasz. Na szczęście dookoła są wspaniali ludzie, zawsze gotowi wesprzeć takie inicjatywy. Nie znaczy to, że nie potrzebujemy pomocy. Ta zawsze na wagę złota... Warto pomagać!!! Dodaje Aneta

Jeśli ktoś chce się przyłączyć i dać coś od siebie wciąż można dołączyć do akcji. Mile widziane są osoby prywatne jak też firmy.