Według informacji jakie posiadamy 21 latek miał wrzucić petardę do jednego z lokali przy ulicy Armii Krajowej za co został zamordowany kilkadziesiąt metrów dalej.

Pomijając domniemane zachowanie młodego mężczyzny pytamy się, czy tak się w Polsce i Europie teraz załatwia nieporozumienia? Czy szlachtowanie nożami i maczetami będzie teraz standardem? Czy od tego nie powinna być policja? 

Proszę wybaczyć osobisty ton, ale kiedyś trudne sprawy załatwiało się inaczej. 
Wszystko wskazuje nam, że pomimo stosunkowo niewielkiej diaspory przybyszów z bliskiego  wschodu mamy w naszym mieście poważny problem.  
Przypominamy, że nie jest to pierwszy tego typu konflikt. W marcu 2016 roku na os jeziorna doszło również do poważnego incydentu młodych mieszkańców Ełku z właścicielami kebabu. 

Późno w nocy przy asyście policji  młodzież gromadząca się w okolicach kebabu Prince krzyczała hasła przeciw imigranckie oraz zapowiadała pikietę w dniu 1 stycznia o godzinie 14.
W oczekiwaniu na oficjalną wersję wydarzeń KPP czekamy na wasze komentarze.  Edytowano: Ze względu na ogromną ilość komentarzy nawołujących do nienawiści zostały one poddane moderacji - przepraszamy. 


Artykuł edytowany. 

Do zdarzenia doszło przed godziną 23,  czterech sprawców to  prawdopodobnie obywatele : Algierii, Tunezji oraz Maroka. 
Czynności prowadzi policja oraz prokuratura. 

Link powiązany 1
Link Powiązany nr 2
Daniel zakończył dziś swoją podróż. Co dalej? Link Powiązany.