Alex

Oceniono 0 raz(y) 0

Ktoś robi zarzuty staremu zarządowi a oni sobie siedzą na każdym. Meczu i się cieszą.

Robert

Oceniono 3 raz(y) 1

Ale ten anonim mądry. Skąd ta mądrość w tej głowie.

Xyz

Oceniono 6 raz(y) 6

Najpierw balety w trój mieście a w niedziele na mecz toć Ci pseudo piłkarze rozpierniczaja klub umiejętnościami ha a kto tam kopie piłkę prosto, sumiennością do ćwiczeni chodzą po barach piją i zaczepki szukają strzałów na gębę. Dno i wodorosty mam nadzieję że ze większość tych biegających idiotow dostanie za swoje i wylecą i to szybko.

Anonim

Oceniono 4 raz(y) -2

To co wy tu piszecie to aż oczy bolą od czytania po pierwsze zarząd który obecnie urzęduje wyciąga ten klub z długów z waszych poprzednich pupili , następne ten pan z niemiec dogadał się z miastem na dofinansowanie drużyny bo wcześniej ten klub musiał żyć z tego co wy mu nie dajecie ponieważ lepiej siedzieć w domu i wylewać żale jak to źle . Tak na zakończenie ta drużyna jest jeszcze młoda i przed nimi wszystko a ci którzy tu się podpisali jako były kibic to wy nigdy nie byliście nimi bo kibic jest z drużyna na dobre i na złe nawet jak przegrywasz z taka drużyna .

Były kibic

Oceniono 4 raz(y) 0

Najgorsze ze ten spec z zachodu wszedł w kontakt z Panem humorzastym z urzędu. Wynik znamy wystarczy kątem oka zerknąć na tabelę. Kolejna Kompromitacja humorzastego po uchwale z odpadami.

Ełczanin kibic dawnego Mazura

Oceniono 4 raz(y) 0

Ten trener niby trochę z Niemiec to straszna pomyłka. Jakie on ma doświadczenie jako trener, kto na to się zgodził?????!!!!!! Zero pojęcia z takim wiekiem i stażem tylko rozwala drużynę.

Artur

Oceniono 6 raz(y) 6

Krytykowałem dotychczas tych którzy nie zostawiali suchej nitki na beznadziejnie grającej drużynie. Dawałem im szansę po zmianie władz i trenera, uważałem że muszą się dotrzeć. Dziś miarka się przybrała. Ten pan z niemieckim stażem rozłożył drużynę kompletnie. Już nie będę marnował czasu oglądając te kopaninę. W telewizji jest dość sportowych imprez na poziomie. Nie żądam cudów ale porażka u siebie z ostatnią drużyną w tabeli to przegięcie. Zmiana tego pana i tych których sobie dobrał, konieczna.

qqq

Oceniono 5 raz(y) 5

Niedługo zagramy z Prostkami jak za starych dobrych czasów.