Gość

Oceniono 2 raz(y) 2

Teraz akademia Pana AK będzie miała więcej pieniędzy, aby swoim niby sponsorom pokupować na gwiazdkę dziękczynne prezenty (drogi alkohol), a dzieciom dać jakieś znowu czapki czy szaliki... masakra

bracia figo fagot ;)

Oceniono 1 raz(y) -1

Daruś bo Ci żyłka pęknie :)

morf3

Oceniono 1 raz(y) 1

do Zarządu Rony 03 , - najpierw przydałoby się poprawnie pisać UŻYWAMY ....cyt " Zarząd Rony
Oceniono 6 raz(y) 2 UKS Rona 03 zwaraca się z prośbą o sprostowanie informacji o fuzji naszego klubu z AP Talenty Ełk. UKS Rona 03 Ełk nie zawarł tego typu umowy. Państawa informacja jest niezgodna z prawda i prawem. Urzywanie przez osoby uczestniczące we wczorajszym spotkaniu naszej nazwy i loga jest niezgodne z prawem. W chwili obecnej toczy się postępowanie przed sądem przeciwko Akademii Rona 03 Ełk o bezprawne urzywanie naszej nazwy i loga. W dniu wczorajszym po raz kolejny zostało złamane prawo. Bartdzo żałujemy , iz nazwa i logo naszego klubu (pomimo tego że jest zastrzeżone w urzedzie patentowym) ciągle jest wykorzytywane w celach osiągnięcia zysków.
..."

obserwator

Oceniono 3 raz(y) 3

Dajcie chłopakom się wykazać i nie wchodźcie im w drogę, widać że komuś serducho zakuło, każdy ma swoje pięć minut, a wasze już minęło!

Wierzący

Oceniono 1 raz(y) 1

"Poznacie ich po ich owocach" (Mt 7,20).

Ten co był i wszystko widział

Oceniono 5 raz(y) 5

"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz!."

Moje dziecko gra w pilke

Oceniono 4 raz(y) 2

Z komentarzy można wywnioskować,że jednemu klubowi chyba nie w smak powstanie większego klubu. Gdyby rodzic starszego dziecka był na wydarzeniu to by się dowiedział co się będzie działo z jego dzieckiem dalej. A jak ma wątpliwości to niech się dowie u źródła. Pozdrawiam hejterow- wstyd.

Gosc

Oceniono 2 raz(y) 2

Rona 03,przereklamowany klub!!!Piłka piłką ale proponowała bym aby trenerzy zadbali o zachowanie i słownictwo zawodników,którzy zachowujesz się jakby rozumy pozjadali!!!

Zarząd Rony 03

Oceniono 8 raz(y) 0

UKS Rona 03 zwaraca się z prośbą o sprostowanie informacji o fuzji naszego klubu z AP Talenty Ełk. UKS Rona 03 Ełk nie zawarł tego typu umowy. Państawa informacja jest niezgodna z prawda i prawem. Urzywanie przez osoby uczestniczące we wczorajszym spotkaniu naszej nazwy i loga jest niezgodne z prawem. W chwili obecnej toczy się postępowanie przed sądem przeciwko Akademii Rona 03 Ełk o bezprawne urzywanie naszej nazwy i loga. W dniu wczorajszym po raz kolejny zostało złamane prawo. Bartdzo żałujemy , iz nazwa i logo naszego klubu (pomimo tego że jest zastrzeżone w urzedzie patentowym) ciągle jest wykorzytywane w celach osiągnięcia zysków.

Gość

Oceniono 3 raz(y) 1

Nadmuchane wydarzenie, które nic nie wynosi w szkolenie młodych piłkarzy poza nabijaniem kieszeni "właścicielom" obu klubów. A ci to jest Junior? Ktoś widział gdzieś trenujący klub Junior??