Wszyscy zapewne pamiętamy ogromną popularność zawodów Strongman, jaka ogarnęła Polskę za sprawą wyczynów Mariusza Pudzianowskiego i spółki. Transmisje z zawodów przyciągały liczne grono kibiców, którzy przed telewizorami zaciskali kciuki za swoich faworytów. Gdy komercyjna telewizja przestała pokazywać zmagania siłaczy, a popularny Pudzian zostawił dźwiganie żelastwa na rzecz ringowych potyczek, to „niedzielni” kibice mogli odnieść wrażenie, że zawodów Strongman w Polsce już nie ma. Nic bardziej mylnego! Są i mają się dobrze!

Jeżeli ktoś ma co do tego wątpliwości, to wcale nie musi daleko wyruszać żeby je rozwiać.

5 czerwca odbędą się trzecie już Otwarte Zawody Strongman o Puchar Wójta Gminy Bargłów Kościelny. Może się wydawać, że to mała lokalna imprezka, gdzie miesjcowi mięśniacy bawią się w ciężarki, bo ciężary to są na większych imprezach. Tak? A  jeżeli te zawody organizuje świeżo upieczony Mistrz Świata Strongman w kat. 105 kg? Tak, tak. Mowa tu o Grzegorzu Skowrońskim, który przywiózł cenne trofeum z prestiżowych zawodów w USA, które firmuje swoją twarzą i nazwiskiem nie kto inny jak sam Arnold Shwarzenegger!

Wysoki poziom sportowy gwarantowany przez samego Mistrza i konkurujących z nim zawodników, którzy na pewno dadzą z siebie wszystko. Któż by nie chciał „dokopać” mistrzowi? J Chętni ku temu zjadą się z różnych zakątków Polski.

 

Zapowiada się ciekawe widowisko, okazja do wspólnego krótkiego wypadu z rodzinką, bo trzeba podkreślić, że zawody Strongman odbywają się w iście rodzinnej atmosferze. Pomimo, że niektórzy jadą z zamiarem „pogapienia’ się przez chwilę na zmagania, szybko oddają się gorącemu dopingowi i dają się porwać dobrej zabawie. Warto też popatrzeć na rozdziawione buźki milusińskich, którym mama tłumaczy, że to wszystko dzięki brokułom i brukselce. Dzieciaki będą mogły rozładować pokłady energii na pompowanych zjeżdżalniach, huśtawkach i elektrycznych samochodach. Zabawa będzie przednia!

 Są także konkurencje przeznaczone dla publiczności, gdzie będzie można sprawdzić swoje siły. Moc atrakcji. Warto pooglądać, warto dopingować, warto być!

Te wielkie chłopy to bardzo sympatyczni i otwarci ludzie. Kto nie wierzy ten sam się przekona. 

Jeżeli ktoś z osób prywatnych czy firm chciałby wspomóc organizację imprezy, a przy tym także się zareklamować, to bardzo prosimy o kontakt pod nr telefonu 510 213 826.

Zapraszamy także do obserwowania wydarzenia na Facebooku, gdzie można uzyskać więcej informacji o imprezie https://www.facebook.com/events/535998913236488/?active_tab=posts

Warto także odwiedzić i polubić stronę naszego Mistrza Świata https://www.facebook.com/Grzegorz-Skowron-Skowro%C5%84ski-1021155547902446/?fref=ts , gdzie można obejrzeć wiele zdjęć i materiałów video z mistrzowskich zmagań.

Ełk Dla Was oczywiście z chęcią odwiedzi Bargłów i o imprezie jeszcze odpowiednio wcześniej swoim czytelnikom przypomni. Mistrz Świata zaprasza. Czy można w ogóle odmówić? J