Nie milkną echa ostatniego spotkania ełckiego Mazura z warszawską Polonią. Bynajmniej nie chodzi tu o wynik spotkania które czarne koszule wygrały 0:3.


"Mazurek nigdy nie zginie" oraz 600 zł dla klubu

Poloniści pojawili się w Ełku w liczbie około 70 osób. Kibice wiedząc o poważnych kłopotach finansowych ełckiego Mazura urządzili zbiórkę! Ta była na tyle skuteczna, że udało się przekazać klubowi z Ełku 600 zł.
Kibice z Warszawy znają ostatnie perypetie naszego klubu i wiedzą, że dopiero co udało mu się wrócić na piłkarską mapę Polski, a jego byt jest znowu zagrożony. Stąd też podczas spotkania wspierali Mazura z trybun śpiewając "Mazurek nigdy nie zginie".  

Kibicowska solidarność w Wirtualnej Polsce
Wracając do zbiórki pieniędzy trzeba przyznać, że gest polonistów robi wrażenie. O tej historii dowiedzieli się kibice z całej Polski. Wirtualna Polska w swoich sportowych faktach opisała całą sytuację.
Z drugiej strony zbiórka czy to przez fanów z Ełku czy też kibiców konkurencyjnych klubów obnaża słabość ełckiego sportu, piłki nożnej, a może nawet i gospodarki Ełku. Wiadomo, że gdzie są pieniądze tam i sport stoi na wysokim poziomie. Niestety Ełk to nie Suwałki, a Mazur, Płomień czy tez hybryda obu klubów MKS - pieniędzy za wiele w ostatnich latach nie miały.Zbiórka dla Ełckiego Mazura trwa nadal!
46 1140 2004 0000 3002 7705 7822 - nr konta Mazura Ełk