W niedzielę (12 lutego 2017) odbyła się 7 Liga Sportów Walki Palestra & Pit bull West Coast w Warszawie. Fighterzy z Ełckiej Szkoły Walki UKS Thor, ze stolicy wracają ze zwycięstwem.

Mateusz Cimochowski, Rafał Tronci, Maciej Urbanowicz stoczyli pojedynki w jednym z najlepiej notowanych klubów w Polsce Palestra Warszawa, w Formule K1 na 7 Lidze Sportów Walki Palestra & Pit bull West Coast Warszawa. Każdy z nich potwierdził swoją wysoką formę wygrywając swoje walki z zawodnikami z takich klubów jak Fight Gym Lublin, Sanda Płock, Palestra Warszawa.

Zawody dla ełczan były przygotowaniami do Mistrzostw Polski K1, które odbędą się 10-12 marca w Legnicy. Jest to najważniejsza impreza w Polskim kalendarzu wszystkich zawodników. Zjeżdżają się tam same sławy, które na co dzień możemy oglądać startujących na FEN czy DSF, a wśród nich będą ełczanie.

Warto też dodać, że Szkoła Walki Thor jest organizatorem 11 Edycji Ogólnopolskiej Ligi B-Fight, która w tym roku odbędzie się 8 kwietnia w Hali Sportowej SP2, przy ul. H. i J Małeckich 1. Podczas turnieju zmierzą się ze sobą fighterzy takich sztuk walki jak: K1, Muay Thai, Kickboxing.
O turnieju dowiesz się więcej klikając tutaj.