Otwarte Mistrzostwa Warmii i Mazur Kicklight Kadetów odbyły się w sobotę 16 listopada w Bezledach.

16 listopada był emocjonującym dniem pełnym zmagań w Bezledach dla zawodników ełckiego klubu Thor Szkoła Walki. Wśród 130 kadetów z 25 klubów, ełcki klub Thor Szkoła Walki reprezentowała czwórka zawodników. Zuzanna Gołębiewska, Martyna Zyskowska, Wiktoria Piotrowska oraz Jakub Giedzicz.

Zuzanna Gołębiewska - złoty medal, z racji przekroczonego limitu wagowego walczyła z przeciwniczkami cięższymi od siebie, a poprzez debiut w kadetach również i z przeciwniczkami starszymi. W swoich walkach zaprezentowała wachlarz technik, zimną krew, przegląd sytuacji i charakter.

Martyna Zyskowska - srebrny medal, sumienne podejście do treningów i ciężka praca zaowocowało wygranym półfinałem i ładną walką finałową.

Wiktoria Piotrowska 12 lat, brązowy medal - nasza najmłodsza wojowniczka, pokazała się od dobrej strony, pomimo przegranej walki, poradziła sobie świetnie z wymagającą zawodniczką.

Jakub Giedzicz - brązowy medal. Kuba debiutował w starszej kategorii wiekowej więc nie miał łatwego zadania, nie okazał strachu przed starszymi kolegami, przegrał walkę, ale pokazał się od najlepszej strony.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.