W sobotę 27 sierpnia 2016 r. w Bielsku Podlaskim Ełccy zawodnicy z klubu CKB & Hardcross Ełk godnie reprezentowali swój klub i miasto zajmując wysokie pozycje w Trzecich Mistrzostwach Polski Kettlebell Hardstyle.

Izabela Wesołowska

  • Mistrzyni Polski w kategorii Amator
  • Wyróżnienie w ćwiczeniu T.G.U (Turkish Get Up) za największe obciążenie o wadze 34 kg
  • Wyróżnienie za największą ilość powtórzeń w ciągu 5 minut w ćwiczeniu SNATCH.

 

Krzysztof Kryspin

  • 2 miejsce w kategorii Amator

Michał Chrościelewski

  • 3 miejsce w kategorii Professional ( rok temu Michał zajął ostatnie miejsce )
  • Wyróżnienie za pobicie poprzedniego rekordu Polski w ćwiczeniu Pull Up, podciągnięcie się z obciążeniem o wadze 80 kg.
  • Wyróżnienie za ćwiczenie Military Press, z największym obciążeniem na zawodach wynoszącym 56 kg.

 

Jak mówi Michał Chrościelewski – sukces jest uwarunkowany ciężką pracą, choć bez przesady. Ogromny nacisk kładziemy na jakość treningu. Chaotyczne ćwiczenie tylko po to aby wyrobić sobie formę mija się z celem. U nas praca nad sobą trwa dłużej, ale za to skutecznie. Przykuwamy uwagę do tego, aby uczestniczący w zajęciach najpierw poznali niezbędne techniki i przygotowali się do danego wysiłku, a później do niego przystąpili.  

 

W klubie trenujemy przede wszystkim kettlebell, trening funkcjonalny, mobility. Raz w tygodniu plener, a w zimę morsowanie. Naszym celem jest lepszy wygląd, sylwetka, dobre samopoczucie, ogólna poprawa zdrowia.

 

 
W sporcie bardzo ważna jest dieta oparta o niezbędne suplementy. W naszym klubie działamy w sposób inny, niż wszyscy. Pierwszorzędnie skupiamy się na poprawie zdrowia od środka, aby następnie móc zmieniać wygląd i całą resztę. Trening, prawidłowe odżywianie czy regeneracja nie są kompletnym zwieńczeniem bez wsparcia suplementów jakie pozyskać możemy dzięki Vitamin-Shop Ełk. Mamy tutaj szeroki wybór nie tylko podstawowych suplementów ale także najpotrzebniejszych witamin i probiotyków, które powinniśmy stosować w swojej codziennej diecie. Bez znaczenia czy trenujemy amatorsko, czy zawodowo. Suplementy są niezbędne przy treningu do zdrowego i dobrego samopoczucia na co dzień - mówi dietetyk Michał Wesołowski.