W 12 kolejce forBET IV liga, MKS Mazur Ełk podjął na własnym stadionie zajmującą ostatnie miejsce w tabeli Tęczę Biskupiec. Niestety po zaciętej walce obu drużyn, goście pokonali zawodników z Ełku 1:2.

Wygrana z Stomilem II Olsztyn dała nadzieję na poprawę wyników drużyny z Ełku, jednak kibice muszą poczekać na lepsze czasy Mazura. W niedzielę 4 października, na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku odbyło się spotkanie MKS Mazur Ełk - BKS Tęcza Biskupiec. W 24 minucie meczu bramkę dla drużyny Tęczy Biskupiec strzelił Michał Romańczuk, do końca pierwszej połowy zawodnicy Mazura próbowali wyrównać jednak ciągle brakowało szczęścia przy wykończeniu akcji. W drugiej połowie meczu, w 53 minucie do bramki Rafała Sosnowskiego trafił Przemysław Rybkiewicz, dzięki temu Tęcza Biskupiec zwiększyła przewagę i prowadziła już dwoma bramkami. Kontaktową bramkę dla Mazura w 56 minucie strzelił Dawid Skalski. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 1:2.

(zdjęcie Paweł Godlewski fotorelacja z meczu)

Wyniki 12 kolejki forBET IV liga

(źródło wmzpn.pl)

Tabela forBET IV liga

Następny mecz zawodnicy MKS Mazur Ełk zagrają u siebie z Zatoką Braniewo, która zajmuje 6 miejsce w tabeli. Spotkanie odbędzie się 10 października o godzinie 15.00 na stadionie im. Stefana Marcinkiewicza w Ełku.