Blue-M to znany w naszym mieście DJ. Jak sam mówi gra w klubach już ponad 2 dekady! Przyszedł czas aby zaprezentować się szerszemu gronu ze swoim autorskim projektem. Przed wami "Isabelle" z Ełkiem w tle.


Czy to Twój premierowy klip?

Tak, jest to mój premierowy klip, ale nie pierwszy kawałek. 1 ukazał się w zeszłym roku około marca o tytule "Baby don't you know" jeżeli można by było doszukiwać się powiązań do "Isabelle", to można to nazwać kontynuacją 1 utworu.
Następny klip jest planowany w najbliższym czasie do mojego nowego kawałka "I told you", który to ukazał się nakładem niemieckiej firmy fonograficznej TB Media dokładnie 13 lipca. Utwór będzie zbliżony klimatem do poprzednich. Chociaż prywatnie uważam, że będzie najbardziej ze wszystkich przypominał muzykę house. 

 O czym jest utwór i skąd w nim tytułowa "Isabell"

Utwór Isabell opowiada o wakacyjnej burzliwej miłości, którą na pewno każdy z nas kiedyś przeżył. Bohater choć wciąż wzdycha za tytułową pięknością to jednak nie chce wiązać się z tą osobą. Tłumaczy się że jest za młody i nie dojrzał do takiego uczucia. Jeżeli chodzi o tytułową Isabell nie jest to na pewno osoba z mojego życia prywatnego, a po prostu historia została w ten sposób opowiedziana przez wokalistę. Mogła być nią Ania, Justyna czy Renata, ale jest Isabell. 

Skąd pomysł na taki klip i kto brał udział w projekcie? 

Pomysł na projekt "Blue-M" narodził się jesienią 2016, kiedy to razem z "Davem-Bo" i "Pesho" postanowiliśmy spuentować moją miłość do muzyki i przelać to na nuty. Dave jest ogólnoświatowej klasy saksofonistą klubowym i wybitnym instrumentalistą, a "Pesho" to też DJ ale i ekstra producent posiadający własne studio nagraniowe, który współpracował m.in. z Pittbullem, Akonem, Fergie, Lotusem czy Jasonem Deluro. To wszystko zaowocowało tym, że po wielu latach mogę spełniać swoje marzenia o własnych kawałkach. 
Czy brakowało tego w naszym mieście? Nie wiem. Teraz każdy kto ma dostęp do internetu uważa się za DJ-a a gustów muzycznych jest tyle co ludzi. 

Jeżeli moje utwory się wam podobają to bardzo mi miło i bardzo się z tego cieszę. 
Lajkujcie, udostępniajcie, rozmawiajcie i piszcie o tym. Może ktoś zauważy DJ-a z Ełku, a będę na pewno bardzo wdzięczny...
Przemysł muzyczny jest bardzo wymagający, jest w tej chwili tylu utalentowanych ludzi, że aby się przebić i aby mnie zauważono, to trzeba mieć naprawdę wielkie szczęście. Być w odpowiednim miejscu i czasie. Uważam, że bez Waszej pomocy, zrozumienia i wsparcia dużo nie uda mi się osiągnąć. 
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do lektury "Isabelle" i innych moich utworów. 
Marcin Metelski Blue-M.

Klip Blue-M do utworu "Isabelle" Official Music Video


"Baby Don´t You Know"


Więcej na oficjalnym kanale YouTube. Na zdjęciu "Blue-M" - kadr z teledysku.