Za nami już dziewiąta edycja tej świetnej imprezy, która od zawsze niesie ze sobą idee zabawy bez narkotyków. Wspierają ją terapeuci z Monar Szczecin swoimi działaniami oraz hasłem "Zażywam Tylko Dźwięków".


IX Edycja Festiwalu Juchy Sound System przechodzi do historii jako pełna różnorodności kulturowych, poglądowych oraz artystycznych. Sound System to międzynarodowe spotkanie nie tylko przy muzyce na najwyższym poziomie ale również spotkanie z teatrem i rozmową na tematy trudne i często kontrowersyjne. 

Na Juchy Sound System mogliśmy zobaczyć pokazy artystyczno-prelekcyjne, gry i zabawy dla dzieciPodczas tegorocznej edycji na scenie artystyczno-prelekcyjnej wystąpił Teatr Delikates, Teatr Street Olecko oraz Teatr Monar. Odbyła się tradycyjnie debata, w tym roku poświęcona przemocy. Na scenie muzycznej mogliśmy zobaczyć czołowych artystów polskiej sceny reggae. Swoje zdolności zaprezentowali m.in.: Pulse Generation, Lonley Tree SoundSystem, Dubska oraz Gutek ze swoim autorskim projektem promującym nową solową płytę.
Kliknij tutaj, aby przejść do galerii zdjęć!