Basia

Oceniono 0 raz(y) 0

Kocham pana Lubosa!!!

Roman

Oceniono 0 raz(y) 0

Nic tylko czekać na styczeń!!!

Inez111

Oceniono 0 raz(y) 0

Zgadzam się z kolegą niżej. Wiele związanych ze światem kina osób przytacza argument, iż "Underdog" przytacza historię zbliżoną do tej Khalidova - ba! Robi to sam zainteresowany. Może po zebraniu laurów za ten przebój Mamed zechce jeszcze raz stanąć przed kamerą - tym razem w swojej autobiografii? Przecież jego życie obfitowało w wątki iście filmowe - wojna, emigracja, nietolerancja...

Radoskur

Oceniono 0 raz(y) 0

Z całej obsady filmu najbardziej obawiam się o to, jak poradzi sobie Mamed. Wszak Lubos czy Chabior to - nie bójmy się tego określenia - legendy polskiej kinematografii. "Kanibal" naprzeciw nim jest niemal debiutantem, grał przecież tylko epizod w "M jak miłość". Sądzę jednak, ze da radę. W końcu to historia oparta o jego osobę.

Bronek Malanowski

Oceniono 0 raz(y) 0

Tak, wyczuwam kawał dobrego męskiego kina. Jednocześnie mam nadzieję, że to nie będzie kolejny film z protekcjonalną fabułą opartą o gangsterkę i przy okazji toną wulgaryzmów. Wierzę, że będzie tak, jak powiedział Kawulski - produkcja opowie o przyjaźni i miłości oraz sporcie, do którego przemoc będzie tylko - koniecznym i smacznym - acz dodatkiem.

mirabaum

Oceniono 0 raz(y) 0

uuu i ja dopiero teraz o tym słyszę :(( fajnie by było znaleźć się z acnym gronie statystów. może być klasyk

TymoteuszTim

Oceniono 0 raz(y) 0

Moje miasto na wielkim ekranie! Film opowiadający o sporcie, któremu kibicuję od lat! Po prostu nie mogę odpuścić seansu!

Robert

Oceniono 0 raz(y) 0

Już wiem, że wybiorę się do kina.

monia

Oceniono 0 raz(y) 0

oooo Ełk! To tym bardziej pójde do kina!

fanatykam

Oceniono 0 raz(y) 0

Nareszcie ktoś chce pokazać MMA. Brakowało w polskim kinie takiego filmu. Tym bardziej jaram sie że zrobi go akurat Kawulski