Bartek 'GREJTU" Majewski, ełczanin na co dzień mieszkający w Lublinie, do którego przeprowadził się by studiować muzykologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. wydał singiel promujący nadchodzącą drugą producencką płytę.


Ełczanin już od młodzieńczych lat interesował się produkcją muzyczną, szczególnie muzyki hip-hop. W czasach szkoły średniej, kiedy przebywał jeszcze w Ełku otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Ełku, które zaowocowało jego pierwszą płytą pt. "GREJTTEJP". Jak mówi nam Bartek - W 2014 roku kiedy wyszła płyta rozpoczynała się walka pomiędzy syntetycznym, nowoczesnym, a klasycznym brzmieniem muzyki rozrykowej. Szczególnie w rapie wywoływało to wiele kontrowersji i było bardzo mocno zauważalne. Płyta ta pokazuje walkę obu tych konwencji.

Następnie Grejtu wyjeżdża do Lublina by poszerzać swoją wiedzę i horyzonty muzyczne. Przez ten czas współpracuje jako producent z takimi artystami jak Dolar, Ad.M.a., Filipek czy Theodor. Udziela się także jako DJ w klubach w całej Polsce. Grał soundsystemy oraz imprezy z różnymi wykonawcami, między innymi VNMem, Pro8l3m'em, Żabsonem, Quebonafide, Te-Trisem, Kubą Knapem czy Flirtini.


Po czterech latach doświadczeń GREJTU postanawia wydać kolejny krążek, który ukaże się jesienią b.r. Będzie on oscylował pomiędzy klubowymi i elektronicznymi brzmieniami a hip-hopową stylistyką. 

Singiel "I Promise" to efekt współpracy DJa i producenta z Ełku - Bartka GREJTU Majewskiego oraz lubelskiej wokalistki Kamili Witek i stanowi pierwszy singiel z nadchodzącego albumu producenckiego Grejta. Jest to historia spotkania w klubie kobiety i mężczyzny oraz wspólnej obietnicy złożonej sobie, okraszona mocnym, house'owo-trapowym beatem. Całość dopełnia klimatyczny, rysowany mashup autorstwa MDOOMa.

⬇️⬇️⬇️ Posłuchaj nowego singla pt. "I Promise" ⬇️⬇️⬇️