MUZEUM HISTORYCZNE W EŁKU POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO PRACY: Referent ds. obsługi sekretariatu

Dyrektor Muzeum Historycznego w Ełku

ogłasza wolny i konkurencyjny nabór na stanowisko:

Referent ds obsługi sekretariatu

1. Nazwa stanowiska pracy: Referent ds. obsługi sekretariatu

2. Rodzaj umowy: umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

3. Wymiar czasu pracy: pełny etat

4. Wymagania niezbędne:

  1. Wykształcenie: min. średnie
  2. Znajomość zagadnień związanych ze specyfiką funkcjonowania muzeów/instytucji kultury jako jednostek budżetowych
  3. Znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  4. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  5. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  6. Wysoka kultura osobista, komunikatywność i dyskrecja
  7. Umiejętność pracy w zespole
  8. Dobra organizacja czasu pracy
  9. Posiadanie obywatelstwa polskiego
  10. Korzystanie z pełni praw publicznych
  11. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  12. Odpowiedni stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku

5. Wymagania dodatkowe:

  1. Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  2. Mile widziana umiejętność obsługi programu RAKS

6. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i bieżącej obsługi sekretariatu,
  2. Prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz kontrola obiegu dokumentów
  3. Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora Muzeum Historycznego w Ełku
  4. Administracyjne wsparcie poszczególnych działów Muzeum Historycznego w Ełku
  5. Udzielanie niezbędnych informacji interesantom i kierowanie zainteresowanych do właściwych komórek organizacyjnych Muzeum Historycznego w Ełku
  6. Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego
  7. Czynne włączanie się w realizację statutowych zadań instytucji oraz imprez organizowanych przez Muzeum

7. Wymagane dokumenty:

  1. CV
  2. list motywacyjny
  3. oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystania z pełni praw publicznych oraz o braku skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (według załącznika),
  4. podpisaną klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby kadrowe w Muzeum Historyczne w Ełku (według załącznika).

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w terminie do dnia
16 sierpnia 2019 r. do godz. 15.00:

a) osobiście w siedzibie Muzeum Historycznego w Ełku –ul. Wąski Tor 1 lub

b) przesłać pocztą tradycyjną na adres siedziby Muzeum Historycznego w Ełku, ul. Wąski Tor 1, 19-300 Ełk, lub

c) pocztą elektroniczną na adres sekretariat@mhe-elk.pl z dopiskiem nazwy stanowiska

Aplikacje, które wpłyną do Muzeum po w/w terminie oraz nie zawierające oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Szczegóły i dokumenty do pobrania: bip.muzeumelk.mirocms.pl