W samym sercu miasta, przy ełckiej promenadzie powstanie nowoczesny budynek mieszkalny - Pułaskiego Square! Istniejąca już w tym miejscu nieruchomość zostanie rozbudowana według projektu oddającego współczesne trendy architektoniczne. Zobacz dokładną lokalizację Pułaskiego Square oraz jego wizualizację.


Już wkrótce przy ulicy Pułaskiego w Ełku pojawi się nowy, ekskluzywny adres. Pułaskiego Square to nowa inwestycja przy ełckiej promenadzie, w ramach której istniejący już w tym miejscu budynek zostanie rozbudowany według nowego projektu. 

W ofercie znajdzie się 5 lokali usługowych oraz około 20 mieszkań. Parter i piętro I przeznaczone są na lokale usługowe. Na piętrach II, III i IV (z użytkowym poddaszem) zaprojektowano głównie 2-pokojowe mieszkania z balkonami. Większość z nich ma widok na jezioro. Mieszkania charakteryzują się kompaktowym metrażem oraz wykonaniem z materiałów wysokiej jakości.

To nie wszystko! Pułaskiego Square oferuje nowoczesne rozwiązanie - mieszkania w systemie CONDO. Oznacza to, że inwestycja działa w podobny sposób co hotel, z tą różnicą, że właścicielami poszczególnych mieszkań są osoby prywatne, które czerpią zyski z jego wynajmu. Procesem pozyskania gości, ich obsługą oraz serwisem w lokalu zajmuje się Operator. 
Właściciel lokalu może również korzystać z lokalu na własne potrzeby. Jest to forma inwestycji w nieruchomości z posiadaniem “second home” (drugiego domu) w miejscowości o charakterze turystycznym.

Budynek proceduralnie zostanie oddany do użytku do końca 2019 roku. Jednak jak informuje nas deweloper Sudovia sp. z o.o., termin ten może zostać przyspieszony i w lokalach będzie można zamieszkać jeszcze przed latem 2019 roku. 


Wizualizacja budynku w ramach inwestycji Pułaskiego Square

Dokładna lokalizacja Pułaskiego Square