Informujemy, że od lipca 2019 roku zmieniliśmy nazwę oraz okroiliśmy profil naszej działalności „mazuryinfo.com”. Poprzedni projekt w dużej mierze skupiał się na platformie informacyjnej dotyczącej atrakcji regionu, imprez organizowanych w naszym mieście i okolicach oraz bazie noclegowej Mazur. Obecnie skupiamy się tylko na bazie noclegowej i rozszerzamy działalność o kompleksową obsługę nieruchomości przeznaczonych pod wynajem.


Dokładniej nasza nowa działalność „WilleApartamenty” nastawiona jest na kompleksową obsługę nieruchomości przeznaczonych pod krótkoterminowy wynajem . Zajmujemy się wszystkim - począwszy od dostosowania obiektu pod wynajem, znalezienia najemcy poprzez całą obsługę podczas pobytu gości, aż po prace porządkowe po każdym wynajmie oraz pielęgnację ogrodu.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy: 

*posiadają nieruchomość inwestycyjną bądź zamierzają ją nabyć

*posiadają dom lub mieszkanie na Mazurach jako miejsce odpoczynku, ale lokal jest pusty przez większą część roku


Zadbamy o to by dom czy mieszkanie położone na Mazurach nie stało puste i nie generowało kosztów, a zarabiało na siebie i dla Ciebie!

Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.willeapartamenty.pl/index.html, tu zapoznasz się z pełną ofertą oraz znajdziesz do nas kontakt. Zaufaj nam, a my zajmiemy się resztą.